Wygląda na to, że kolejna zawodniczka będzie musiała z potencjalnego występu na WrestleManii z powodu kontuzji.

PWMania podaje, że członkini rosteru SmackDown oraz Komitetu Powitalnego Tamina przeszła niedawno operację, aby naprawić uszkodzony pierścień rotatorów. Jak na razie nie wiadomo, kiedy Tamina doznała tej kontuzji. Wiemy, że jej występ w historycznym Royal Rumble Matchu kobiet był krótki właśnie z powodu tego urazu. Przed galą krążyły plotki, że nie wystąpi na Royal Rumble, ponieważ WWE nie umieściło jej na plakacie promującym pojedynek.

Wcześniej ostatni raz pracowała drugiego stycznia na odcinku SmackDown Live w walce drużynowej przeciwko The Riott Squad.

To samo źródło podaje, że powróci najprawdopodobniej za sześć lub osiem miesięcy.

To nie jest jej pierwsza tak poważna kontuzja. W sierpniu 2012 roku doznała kontuzji pleców, która wykluczyła ją na trzy miesiące z akcji. W następnym roku doznała wstrząśnienia mózgu, przez które nie mogła walczyć przez kilka miesięcy. W 2014 roku w czerwcu przeszła operację nogi i do ringu udało jej się powrócić dopiero wiosną kolejnego roku. W maju 2016 musiała przejść operację, aby naprawić zerwane więzadła w kolanie. Powróciła na ekrany dopiero w kwietniu 2017 roku jako nowa zawodniczka niebieskiego rosteru.

Życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia!