– Sfrustrowana Sasha Banks w szatni oglądała ostatnie chwile swojego pojedynku z Asuką, kiedy podeszła do niej Bayley. Banks nie może uwierzyć, że nie udało jej się pokonać Asuki. Musi przypomnieć ludziom, kto tu jest Bossem. Wie, że jest w stanie pokonać Asuke i teraz wie, jak to zrobić. Bayley poprosiła ją o jakieś wskazówki, ponieważ ma nadchodzący pojedynek z Asuką. Sasha woli zachować swoje sztuczki dla siebie. Panie mówiły o tym, jak na Royal Rumble i na Elimination Chamber każda zawodniczka troszczy się o siebie. Obie panie zamierzają zakończyć rekord Asuki na WrestleManii. Sasha zaczęła wątpić w zdolności Bayley, która przypomniała jej, że może pokonać Banks. Jeśli Sasha jest wystarczająco dobra, aby zakończyć rekord, to ona też może tego dokonać.

– Wściekła Alexa Bliss przerwała wypowiedź Kurta Angle’a, który ogłosił pojedynki na Elimination Chamber. Mistrzyni jest obrzydzona słowami Kurta, który jej zdaniem robi coś przeciwko politykom firmy. W WWE kobiety i mężczyźni są na równi, więc dlaczego ona musi bronić swojego tytułu w Elimination Chamber Matchu, ale Brock Lesnar może siedzieć w domu i oglądać walkę. Dlaczego ona nie ma tego przywileju? Czy to dlatego, że jest tylko kobietą? Kurt przypomniał jej, że Brock bronił swojego tytułu na Royal Rumble, a Alexa ostatni raz broniła swojego tytułu w październiku. Bliss twierdzi, że to nie jest jej wina, bo to nie ona ustala pojedynki. Nie rozumie, dlaczego mistrzyni jest inaczej traktowana od mistrza. Czy Kurt cenni sobie bardziej Lesnara? Jej zdaniem jest to czysty seksizm. Kurt czuje, że Alexa szuka sposobu, aby wycofać się z walki. Spytał się widowni, czy chcą zobaczyć, jak Bliss broni swojego tytułu i widownia była za. Bliss nazwała ich głupimi owcami i domagała się szacunku, po czym odeszła w furii.

– Asuka def.Bayley (11:16)

Asuka wygrała po zapięciu Armbaru. Po walce podała przegranej dłoń.

– Intercontinental Champion The Miz (with Bo Dallas) def.Apollo Crews (with Titus O’Neil & Dana Brooke; 05:30) – Elimination Chamber Qualifier Match

– Nia Jax def.Vanessa Floyd (01:20)

Nia wygrała po wykonaniu Leg Dropa.

Po walce w wywiadzie Nia powiedziała, że jest jedyną kobietą w szatni, która nie boi się Asuką. Jest jedyną, której Asuka nie potrafi pokonać. Zniszczy jej twarz do tego stopnia, że będzie musiała nosić swoją maskę przez cały czas. Kiedy z nią skończy, to nie będzie Cesarzową Jutra, lecz Wczoraj.

– Mickie James def.Sonya Deville (with Mandy Rose & Paige; 03:37)

James wygrała po wykonaniu School Boy Roll Up z zaskoczenia. Po walce The Absolution zaatakowało zwyciężczynię, której na pomoc przybiegła Alexa, co zdziwiło Mickie.