– Johnny Gargano mówił w ringu o swojej walce na TakeOver: Philadelphia oraz o ataku Ciampy. Przerwali mu Andrade Almas i Zelina Vega, która sądzi, że Johnny na nic nie zasłużył, nie powinien tutaj być, a Andrade nie powinien musieć nasłuchiwać, jak Gargano narzeka. Andrade pokonał go już wiele razy i teraz powinien się nazywać Johnny Loser. Gargano powiedział, że jego ulubionym momentem na TakeOver był moment, kiedy jego żona rzuciła się na Zeline. Candice LeRae pojawiła się i zaatakowała Zelina, która miała tego dość. Spytała się go, co będą musieli zrobić, aby to się wreszcie skończyło. Johnny zażądał walki o NXT Championship. Vega zgodziła się, ale jeśli Gargano przegra, odejdzie z NXT na zawsze. Gargano zgodził się.

– Biance Belair pokonała lokalną zawodniczkę

– Shayna Baszler def.NXT Women’s Champion Ember Moon poprzez dyskwalifikację

Shayna skupiła się na kontuzjowanej ręce Ember, której na pomoc przybiegła Kairi Sane. Jej atak na Baszler doprowadził do dyskwalifikacji.

– Nikki Cross def.Vanessa Borne

– NXT Champion Andrade Almas (with Zelina Vega) def.Johnny Gargano (with Candice LeRae) – NXT Championship Match

W pewnym momencie Johnny chciał wykonać Suicide Dive, ale Zelina go zatrzymała. Wtedy Candice weszła do ringu i wykonała Suicide Dive na Zelinie. Panie zaczęły się bić w drodze za kulisy. Johnny przegrał, ponieważ został zaatakowany przez Ciampe.

Po walce zwolniony Johnny dostał owację na stojąco. Candice dołączyła do niego, a Ciampa śmiał się, obserwując wszystko.

– Nikki Cross def.Vanessa Borne

Był to ten sam pojedynek, który nagrano wcześniej.

– Shayna Baszler def.Kairi Sane

Sane chciała wykonać Elbow Drop z narożnika, lecz Shayna kopnęła ją w głowę, zrzuciła na matę i zapięła swoją dźwignię.

– Zelina Vega i Andrade Almas, którzy mówili o przegranej Gargano. Zeliny nie interesuje zdobywanie szacunku innych ludzi. Ona w odróżnieniu od innych kobiet, nie odczuwa sukcesu jej faceta, lecz tworzy go. Dzięki nim Johnny stał się Johnny Jobless (bezrobotny). Pojawił się Aleister Black, a potem Killian Dain, który zaatakował Blacka.

– Biance Belair pokonała lokalną zawodniczkę.

– Dakota Kai def.Lacey Evans

Dakota wygrała po Roll Upie.

Po walce Shayna chciała zaatakować Dakote, ale na pomoc szybko ruszyłą jej Ember. Dakota pomogła Ember w bójce z Shayną, co pozwoliło mistrzyni wykonać The Eclipse.

– William Regal prowadził segment, w którym odbyło się podpisywanie kontraktu na walkę o NXT Championship. Zelina powiedziala, że Andrade nie przyszedł, ponieważ gdyby tu był, zniszczyłby Blacka. Ten ignorował Zeline, a potem odsunął stół, usiadł i powiedział, że teraz są na tym samym poziomie. Spoliczkowała go, kiedy powiedział dowcip o jej wysokości. Black podpisał kontrakt i zaczął odchodzić. Cieszy się, że Vega przyszła sama, ale on przyszedł z kimś. Candice LeRae zaatakowała Zeline.

7 kwietnia na gali NXT TakeOver: New Orleans Ember Moon najprawdopodobniej zawalczy z Shayną Baszler w rewanżu z Filadelfii o NXT Women’s Championship.

Reklamy