Main Event:

– Bayley def.Sonya Deville (with Mandy Rose & Paige)

Monday Night Raw:

Stephanie McMahon otwarła show i mówiła o rozpoczęciu nowej ery Raw, niesamowitości Royal Rumble Matchu kobiet i Rondzie Rousey. Jednak dzisiejsza noc należy do zwyciężczyni Asuki, która wkroczyła do ringu. Stephanie chce, aby Asuka jeszcze nie decydowała, z kim chce zawalczyć na WrestleManii, ponieważ do tego czasu Alexa Bliss może nie być już mistrzynią, gdyż postawi swoje mistrzostwo w Elimination Chamber Matchu. Asuka powiedziała coś po japońsku i powiedziała, że na WrestleManii zostanie mistrzynią. Przyszła Sasha Banks, która pogratulowała Asuce zwycięstwa. Uważa, że na Royal Rumble udowodniła, że jest gotowa na Asuke już dzisiaj. Stephanie ogłosiła tę walkę. Panie wdały się w sprzeczkę, którą rozdzieliła Stephanie.

– Przed swoją walką Sasha w wywiadzie powiedziała, że za kilka chwil Asuka przegra swój pierwszy pojedynek. Zeszłej nocy Asuka dokonała historii, ale teraz ona dokona czegoś historycznego.

– Asuka def.Sasha Banks (14:33)

Banks przegrała przez Asuka Lock.

– Titus Worldwide szli korytarzem i przygotowywali się do swojej walki.

– Raw Tag Team Champion The Bar (Sheamus & Cesaro) def.Titus Worldwide (Apollo Crews & Titus O’Neil with Dana Brooke; 11:00) – Raw Tag Team Championship Match