The Hybrid Diva Kaitlyn jest w trakcie przygotowań do swojego powrotu do ringu, który wydarzy się dziesiątego lutego w Coral Springs na gali organizacji Coastal Championship Wrestling.

W celu zareklamowania swojej pierwszej walki na scenie niezależnej Kaitlyn udzieliła wywiadu dla WSVN-TV Entertainment, który możecie obejrzeć poniżej. Pod możecie przeczytać krótkie skrawki tematów, które była mistrzyni Div poruszyła.

Kaitlyn wyjawiła, że kiedy odeszła cztery lata temu na emeryturę, nie miała żadnych planów, aby powrócić lub zacząć walczyć gdzieś indziej na przykład w TNA. Była skupiona na swoim biznesie, a wrestling dostawiła w przeszłości. Kiedy powróciła do ringu, uświadomiła sobie, jak bardzo jej go brakowało i była zażenowana, bo była trochę zardzewiała po tych wszystkich latach niewalczenia. Miała bardzo burzliwy 2017 rok. Rozwiodła się ze swoim mężem, w jej biznesie doszło do kilku zmian, musiała przenieść swoje magazyny i sama się przeprowadziła. Przez to wszystko wypadła z rutyny, nie trenowała i życie wywróciło jej się do góry nogami. Jednak kiedy zaczęła znowu trenować wrestling, poczuła, że ma jakiś cel, podstawę i pasję do życia.

Odeszła z WWE na bardzo dobrych warunkach, czując, że po prostu nadszedł jej czas, ponieważ wychodziła wtedy za mąż i otwierała swój własny biznes. W świecie wrestlingu są wzloty i upadki. Ona czuła się na dnie, więc uznała to za znak, że pora zająć się innymi rzeczami w życiu. Chcieli, aby przespała się z tą decyzją i następnego dnia oficjalnie dała im wypowiedzenie. Byli bardzo wyrozumiali, przyjacielscy i dobrze się rozumieli.

Oświadczyła również, że jej postać Kaitlyn nie żyje. Jej prawdziwe imię to Celeste Bonin, a Kaitlyn to imię, które jest własnością WWE. Oni ją zbudowali i zainwestowali w nią. Celeste nie ma do niej żadnych praw.