The Wrestling Observer niedawno podał informacje o przyszłości Tessy Blanchard. Przez ostatnie tygodnie spekulowano, że córka Hall of Famera podpisze kontrakt z WWE lub Impact Wrestling. Obecnie mówi się, że na pewno nie zobaczymy jej w ringu WWE w najbliższej przyszłości. Natomiast jej chłopak Ricochet kilka tygodni temu dołączył do rosteru NXT.

– Gratulacje dla Christy Hemme, która kilka tygodni temu urodziła czworaczki: Quinn, Sunni, Jagger i Hemme. Dzieci urodziły się szóstego stycznia, czyli w ten sam dzień, co jej pierwsza córka Charlie Rose, która przyszła na świat w 2015 roku. Gratulacje dla Christy i jej męża Charley.

– Impact Wrestling Knockout Diamante wkrótce powróci do ringu, w którym nie występowała od lipca zeszłego roku z powodu kontuzji nogi. W przyszłym miesiącu powróci na gali Fest Wrestling dziewiątego i dziesiątego lutego.

– Kilka tygodni temu na Monday Night Raw Asuka miała zawalczyć z nieznaną zawodniczką, lecz do pojedynku nie doszło z powodu brutalnego ataku ze strony Nia’i Jax. Tą nieznaną osobą była Amazing Maria, która jest sześciokrotną mistrzynią kobiet w dawniej szkole treningowej WWE – Ohio Valley Wrestling.

– WWE jest podobno zainteresowane sprowadzeniem Sereny Deeb z powrotem do organizacji. PWInsider podaje, że Serena była niedawno w Pittsburghu za kulisami Raw. Jest to miasto, gdzie często mają miejsce testy medyczne osób, z którymi WWE chce podpisać kontrakt. W dodatku Serena ostatnio znowu odwiedziła WWE Performance Center. Możecie ją kojarzyć z Mae Young Classic oraz z dawnej grupy The Straight Edge Society, której liderem był CM Punk.

– Była WWE Divas Champion Jillian napisała na Twitterze, że chce być częścią reality show Big Brother.

– Poniżej możecie zobaczyć pierwszą walkę Madison Rayne w Ring Of Honor od grudnia 2008 roku. Walka została nagrana w listopadzie zeszłego roku i organizacja dopiero teraz opublikowała ją na YouTube.

Mandy Rose i Sonya Deville źle się czuły z powodu grypy kilka tygodni temu. Choroba nie przeszkodziła im w pojawieniu się na nagraniach Raw i SmackDown.

Shadia Bseiso przybyła do Orlando i rozpoczęła swój pobyt w Performance Center. Jest pierwszą kobietą ze Środkowego Wschodu, która podpisała kontrakt z WWE.

The Wrestling Observer Newsletter podaje również, że WWE najprawdopodobniej podpisało kontrakt z Kavitą Devi z powodu jej popularności w Indiach, skąd pochodzi. Jej klip z walki na Mae Young Classic ma ponad 16 milionów wyświetleń.

– Organizacja Major League Wrestling ogłosiła tygodniowy podcast Terri Runnels, który będzie nosił nazwę Cigars, Scars & Superstars.

Squared Circle Sirens podaje, że Ring Of Honor zaoferowało kilku zawodniczkom kontrakty w ciągu paru ostatnich tygodni z powodu ich turnieju, który ma wyłonić pierwszą mistrzynię Women Of Honor. Organizacja między innymi zaoferowała kontrakty Mandy Leon oraz Kelly Klein. Deonna Purrazzo potwierdziła na Twitterze, że podpisała niedawno kontrakt. Dodatkowo ROH przyznało jej nagrodę Women of the Year za 2017 rok. Gratulacje dla Deonny.

WWE i USA Network ogłosili nowy sześcioodcinkowy serial z Mizem i Maryse. Program, który nosi tytuł Miz & Mrs. skupi się na ich drodze do rodzicielstwa i ma zostać wyemitowany jeszcze w tym roku.

– Bryan Alvarez uważa, że WWE planuje w najbliższym czasie zakończyć streak Asuki podczas jednej z jej walk na Mixed Match Challenge, aby podnieść oglądalność programu. W drugim tygodniu oglądalność była znacznie mniejsza niż w pierwszym, a jak na razie Asuka zachowała swój imponujący rekord.

Kairi Sane nie pojawiała się od kilku tygodni na ekranie NXT z powodu brutalnego ataku, którego doświadczyła ze strony Shayny Baszler. WWE w ten sposób odsunęło ją od uczestniczenia w ringu, ponieważ Sane w prawdziwym życiu zmagała się z jakimiś drobnymi urazami. Kilka dni temu Kairi powróciła do ringu po ponad dwumiesięcznej przerwie i odniosła zwycięstwo na Live Evencie NXT.

Hania, która w tym miesiącu została rzekomo w bardzo kontrowersyjny sposób zwolniona z Impact Wrestling, skomentowała całą sytuację na Twitterze. Napisała, że rozstanie się nastąpiło za porozumieniem obu stron i żadna z nich nie chowa urazy. Dobrze spędziła czas i poznała kilku miłych ludzi, ale niedojrzali ludzie lubią wyolbrzymiać sprawy.

Jazzy Gabert przeszła niedawno przyśpieszoną operację karku, ponieważ jakiś inny pacjent musiał odwołać swoją operację. Nadarzyła się okazja, aby ona zajęła jego miejsca i operacja przebiegła pomyślnie.

– Była Raw Women’s Champion Sasha Banks pojawiła się ostatnio jako gość w programach TRL oraz Complex x Fuse.

– Gratulacje dla Jinny, która została pierwszą mistrzynią kobiet organizacji Revolution Pro Wrestling. W finałowej rundzie ośmioosobowego turnieju Jinny pokonała Deonne Purrazzo.

Gratulacje należą się również Kylie Rae, która została pierwszą mistrzynią kobiet organizacji Zelo Pro Wrestling. Kylie miała zawalczyć o tytuł z Tessą Blanchard, która nie pojawiła się na gali z powodu problemów z jej lotem. Z podobnych przyczyn na show nie dotarła Britt Baker, która miała zawalczyć z Laynie Luck. W takiej sytuacji Rae i Luck zawalczyły o tytuł.

– Oprócz historycznego Royal Rumble Matchu kobiet, który odbędzie się już jutro, w najbliższej przyszłości możemy zobaczyć kolejną pierwszą w historii walkę w WWE. T-Mobile Arena opublikowało na swoim Twitterze reklamę gali Elimination Chamber, która odbędzie się na tej właśnie arenie 25 lutego i będzie to ekskluzywne show czerwonego show. Na reklamie widnieje mistrzyni kobiet Raw Alexa Bliss oraz Samoa Joe i napis głosi, że 12 zawodników z rosteru Raw wkroczy do stalowej konstrukcji. Oznacza to, że na gali odbędą się dwa Elimination Chamber Matche i jednym z nich może być pojedynek z udziałem kobiet.