Kilka lat temu Lana była jedną z najpopularniejszych osób w całym WWE. Jej rola Rosyjskiej menadżerki Ruseva i klakiera Vladimira Putina była jedną z najlepszych w obu rosterach.

Jednak jej popularność stopniowo zmalała podczas nieudanego storylinu w lecie 2015 roku. Miłosny czworokąt z Laną, Rusevem, Summer Rae i Dolphem Zigglerem został przerwany, kiedy Rosyjska para ogłosiła swoje zaręczyny w prawdziwym życiu. Było to dość niefortunne wyczucie czasu, ponieważ w tym samym czasie na ekranie Rusev nie był z Laną, lecz z Summer Rae.

Spekulowano, że właśnie ich zaręczyny były powodem zakończenia tego programu, za co Lana otrzymała spory heat od swoich szefów. Później co kilka tygodni pojawiały się nowe informacje na temat jej problemów zza kulis.

Podczas wywiadu z 107.7 The Bone The Ravishing Russian skomentowała te dawne doniesienia i im zaprzeczyła.

Prawda jest taka, że Vince McMahon po prostu postanowił objąć inną drogę i tutaj cała historia się kończy. Rusev i ja byliśmy jednym z głównych tematów na Twitterze przez trzy dni z rzędu. On podjął wtedy tę decyzję, on postanowił połączyć nas razem. Ludzie zawsze będą plotkować. Myślę, że przez sześć miesięcy po tym wszystkie nagłówki mówiły o moim heacie (śmiech) i byłam zachwycona! Mówili w końcu o mnie”.