W zeszłym miesiącu w sieci pojawiły się informacje o odejściu Laurel Van Ness z Impact Wrestling. W tej chwili można śmiało stwierdzić, że Van Ness nie jest już częścią dywizji Knockouts.

The Lunatic Lush postanowiła odejść z organizacji w listopadzie zeszłego roku. Niestety jej oficjalne zwolnienie musiało trochę zaczekać, ponieważ Impact już wcześniej zaplanowało umieścić na niej tytuł Knockouts. Na ostatnich nagraniach gal, które zakończyły się w poniedziałek, Laurel straciła swoje mistrzostwo.

Dodatkowo na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym jest z innymi zawodniczkami i napisała:

DZIĘKUJE Impact Wrestling. Zawsze będę wdzięczna za te szanse, które otrzymałam i za ludzi, którzy we mnie wierzyli. Dziękuje wszystkim, którzy pracują przed i za kamerą, ludziom z produkcji i co najważniejsze innym Knockouts. Wydoroślałam jako wrestlerka i jako zawodniczka dzięki tej niezwykłej szatni w Impact. Dostałam swoje zwolnienie, jestem podekscytowana na przyszłość i nie mogę się doczekać tego, co 2018 ma dla mnie przygotowane”.

The Lunatic Lush po raz pierwszy pojawiła się w Impact Wrestling w styczniu 2016 roku na gali Xplosion i One Night Only. Kilka miesięcy później oficjalnie podpisała swój kontrakt z organizacją i stała się częścią grupki The Lady Squad. 2017 rok rozpoczęła fatalnie, gdyż została zostawiona przed ołtarzem, ale w grudniu po raz pierwszy w swojej karierze wygrała Knockouts Championship.

Jak na razie Laurel dalej będziemy mogli oglądać na galach Impact, ponieważ organizacja z wyprzedzeniem nagrywa swoje show. Mówi się, że w zeszłym roku Laurel przykuła uwagę WWE, gdzie wcześniej wystąpiła jako fizjoterapeutka Daniela Bryana w 2014 roku. Bardzo prawdopodobne, że zobaczymy ją wkrótce z powrotem w organizacji, w której obecnie pracuje jej chłopak Zack Ryder. Na ten moment Laurel wciąż występuje na scenie niezależnej.

Reklamy