Na wczorajszym odcinku Monday Night Raw doszło do dwóch zmian w historycznym Royal Rumble Matchu kobiet.

Podczas walki z udziałem członkini The Absolution przy ringu znalazła się liderka grupki, czyli Paige. Komentatorzy poinformowali nas wtedy, że Anty Diva nie będzie w stanie wziąć udziału w Royal Rumble Matchu z powodu kontuzji karku.

Była Divas Champion zapewniła nas potem w wywiadzie, że pojawi się na Royal Rumble, aby wspierać swoje koleżanki i upewnić się, że to wielkie starcie będzie ich domem.

Wielkie zwycięstwo na Raw odniosło również Titus Worldwide, które pokonało The Bar w rewanżu z zeszłego tygodnia. W wywiadzie po pojedynku Titus oświadczył, że ich dobra passa będzie kontynuowana nawet w Filadelfii, gdzie odbędzie się Royal Rumble, ponieważ Dana Brooke oficjalnie została dodana do składu uczestniczek pojedynku.

Na Raw Fallout dowiedzieliśmy się również, że Alicia Fox jest kolejną uczestniczką Royal Rumble Matchu. Jako nasza kapitanka z tej okazji kazała przygotować nam się na turbulencje. W tym samym filmiku wiele innych zawodniczek wypowiedziało się na temat swojego udziału w tej walce.