Jest to jeden z najsmutniejszych wpisów na tej stronie. Wygląda na to, że kariera 25-letniej Paige dobiegła końca.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje dotyczące stanu zdrowia byłej Divas Champion, która w zeszłym miesiącu doznała kontuzji w trakcie pojedynku na Live Evencie w Long Island. Pojedynek został wtedy zatrzymany, a zawodniczka została zabrana za kulisy.

PWInsider podał, że kontuzja nie była poważna i nie zabrano jej do miejskiego szpitala. Miała jakieś problemy z kręgosłupem oraz ramieniem i najprawdopodobniej musiała zrobić sobie kilka dni wolnego od walczenia w ringu. Niestety ostatnio dowiedzieliśmy się, że lekarze nie pozwolą jej wziąć udziału w historycznym Royal Rumble Matchu kobiet, co sugerowało, że incydent był poważniejszy, niż przypuszczano.

The Anti Diva była faworytką bookmacherów do wygrania tego wielkiego starcia. Jednak teraz wygląda na to, że sprawa być jeszcze poważniejsza niż tylko kilka tygodni wolnego i ominięcie Royal Rumble.

Jej sytuacja została porównana do sytuacji Edge’a, który w kwietniu 2011 roku musiał odwiesić swoje buty i odejść na emeryturę z powodu kontuzji. Ta sama strona podaje, że Paige na nagraniach zeszłego Raw została poinformowana o tym, że jej kariera jako aktywnej zawodniczki dobiegła końca. Mówi się, że teraz WWE znajdzie dla niej jakąś rolę poza ringiem podobnie, jak zrobili z Danielem Bryanem.

Jak na razie Paige i WWE nie wypowiedzieli się na ten temat. Nic nie jest oficjalne, dopóki jedna ze stron tego nie potwierdzi.

Reklamy