Strona Squared Circle Sirens podaje, że Candice LeRae podpisała kontrakt z World Wrestling Entertainment.

Niedawno podałem informacje o tym, że LeRae jest bliska podpisania kontraktu z wymienioną wcześniej organizacją i jest podczas przechodzenia testów medycznych. Okazuje się, że wszystko poszło pomyślnie i w ciągu najbliższych tygodni powinna na dobre zagościć w Performance Center.

LeRae ma 32 lata i jest dobrze znana ze scen niezależnych, gdzie rozpoczęła swoją przygodę z wrestlingiem w 2002 roku. Pomimo tak długiej kariery jest to jej pierwszy kontrakt z wielką organizacją. W 2013 wzięła udział w nagraniach Impact Wrestling, lecz nie podpisała kontraktu z organizacją znaną wtedy jako TNA.

W ciągu ostatniego roku Candice wielokrotnie pojawiła się na galach NXT oraz była jedną z uczestniczek Mae Young Classic, gdzie zakwalifikowała się aż do półfinałów. Prywatnie jest żoną zawodnika NXT Johnny’ego Gargano i z tego powodu jest znana jako Candice Wrestling.

W świecie wrestlingu zasłynęła dzięki swoim walkom przeciwko mężczyznom. Walczyła z takimi zawodnikami jak Adam Cole, Kevin Owens czy The Young Bucka. Jest częścią słynnej drużyny z Joey’m Ryanem. Są znani pod nazwą The World’s Cutest Tag Team. Razem wygrali pasy drużynowe organizacji Pro Wrestling Guerrilla i jak do tej pory Candice jest jedyną kobietą, która tego dokonała.

Reklamy