Nikki Bella była w zeszłym tygodniu za kulisami Live Eventu SmackDown w Tampie.

Sunny The California Girl, czyli jedna z oryginalnych gwiazd serii GLOW z lat osiemdziesiątych napisała na Twitterze, że jej przyjaciółka i kolejna pierwotna GLOW Girl Emily Dole znana jako Mountain Fiji zmarła w wieku 60 lat. Postać Dole była jedną z najpopularniejszych i była inspiracją do postaci Machu Picchu w GLOW od Netflix. Niech spoczywa w pokoju.

Poniżej możecie zobaczyć filmik z walki, w której Paige doznała kontuzji i pojedynek musiał zostać wstrzymany.

– Niektóre źródła podają, że Carmella usunęła ze swoich kont społecznościowych wszystkie ślady po Big Cassie. Jak wiadomo, byli współpracownicy z NXT w prawdziwym życiu są para, a według ostatnich doniesień byli parą. Ich związek był przez krótki czas pokazany na Total Divas. Niedawno kupili razem dom.

– Jedna z gwiazd Shine Wrestling Aja Perera w tym roku pojedzie do Japonii, aby wziąć udział w czteromiesięcznej trasie po kraju z organizacją Marvelous.

Summer Rae pojawiła się ostatnio na NFL Network, aby wypowiedzieć się na temat przyszłego meczu Chicago Bears i ich zawodników. Jej występ możecie obejrzeć tutaj

– Ostatnio na gali Stardom Mandy Leon i Delirious ogłosili, że HZK, Kagetsu i Hana Kimura wezmą udział w turnieju o Women Of Honor Championship. Organizacje Ring Of Honor i Stardom mają ze sobą umowę na mocy której wymieniają się zawodniczkami.

Irlandzka organizacja Over The Top Wrestling wprowadziła Gender Neutral Championship do swojego składu tytułów. Ich mistrzyni kobiet Martina niedawno na gali w Dublinie została pierwszą w historii mistrzynią. Nazwa tytułu oznacza, że mogą o niego walczyć kobiety i mężczyźni. Gratulacje dla Martiny oraz organizacji za taki odważny krok.

Poniżej znajduje się zapowiedź nowego odcinka Diva Diares z byłą Knockouts Champion Allie.

– SmackDown Live odbyło się ostatnio w Orlando i z tego powodu za kulisami show znalazło się wiele gwiazd NXT. Z kobiet były tam między innymi Peyton Royce, Billie Kay, Zelina Vega, Kairi Sane, Taynara Conti, Shayna Baszler oraz dwie zawodniczki ze scen niezależnych Tessa Blanchard i Britt Baker. Ostatnio mówi się, że Tessa i jej chłopak Ricochet podpiszą wkrótce kontrakty z WWE.

– Zwyciężczyni Mae Young Classic Kairi Sane pojawiła się również na gali organizacji Stardom w Japonii podczas przerwy świątecznej. Sane należała do rosteru Stardom, zanim dołączyła do WWE. Była tam, aby pożegnać się z Yoko Bito, która odeszła już na emeryturę.

– Zwyciężczyni ostatniego sezonu Tough Enough Sara Lee niedawno wyszła za mąż za zawodnika NXT Wesley’a Blake’a. Para ma ze sobą córeczkę Piper. Gratulacje dla zakochanych.

– Pod tym linkiem znajdziecie nowy sklep z ubraniami byłej mistrzyni Div Paige.

– Krążą plotki, że Candice LeRae, która wzięła udział w nagraniach Mae Young Classic oraz kilkukrotnie pojawiła się na galach NXT, jest bliska podpisania kontraktu z WWE i obecnie przechodzi cały proces poprzedzający dołączenie do organizacji.

Niestety inna uczestniczka Mae Young Classic Jazzy Gabert w najbliższym czasie nie dołączy do WWE z powodu problemów z karkiem, które odkryła podczas procesu dołączania do organizacji. Wykryto u niej przepuklinę dyskową i wtedy WWE cofnęło swój kontrakt. Tej wiosny Jazzy przejdzie operację.

W sprzedaży znalazła się nowa koszulka The Riott Squad, którą możecie zakupić tutaj.

– Gratulacje dla sióstr Bella, które niedawno zyskały ponad milion subskrybentów na ich kanale na YouTube.

Seleziya Sparx doznała ostatnio kontuzji podczas walki o Superkick’d Pro Wrestling Championship. Złamała swoją kość piszczelową i kość strzałkową. Życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia.

– Była zawodniczka WWE Cameron opublikowała poniższy filmik na YouTube, sugerując powrót do firmy McMahonów.

Gratulacje dla byłej TNA Knockout Rebel oraz obecnej Shine Nova Champion Priscilli Kelly. Obie panie ostatnio ogłosiły zaręczyny. Rebel zaręczyła się z innym wrestlerem Pareydsem.

– W sieci co chwile pojawiają się prawdopodobne nazwiska uczestniczek Royal Rumble Matchu. Ostatnio mówiło się o The Bella Twins, Nikki Cross i Ember Moon.

– Podobno początkowe plany na Mixed Match Challenge w ogóle nie uwzględniały mężczyzn. Miał to być kolejny turniej tylko i wyłącznie z udziałem kobiet z Raw, SmackDown i NXT.

Istnieje dużo prawdopodobieństwo, że Alexa Bliss straci swój Raw Women’s Title przed galą Royal Rumble na rzecz Asuki. Jeśli faktycznie do tego dojdzie, Asuka nie weźmie udziału w Royal Rumble Matchu i na gali odbędzie się rewanż o tytuł kobiet. Wtedy udział Miss Bliss w trzydziestoosobowej walce nie jest wykluczony.