Na wczorajszym odcinku SmackDown Live poznaliśmy kolejną grupkę zawodniczek, które wystąpią w historycznym Royal Rumble Matchu oraz doświadczyliśmy długo wyczekiwanego powrotu. 

Najpierw podczas wywiadu za kulisami dowiedzieliśmy się, że Miss Money In The Bank Carmella, The Ravishing Russian Lana oraz jej klientka Tamina dostaną szansę na zdobycie tytułu na największej gali roku.

Następne dwie uczestniczki pojedynku poznaliśmy po zakończonym Six Women Tag Team Matchu. Po olbrzymim zwycięstwu, gdy Liv Morgan oraz Sarah Logan świętowały wygraną ze swoją kapitanką, Ruby Riott złapała za mikrofon i ogłosiła, że jej dwie koleżanki z drużyny podobnie jak ona wezmą udział w starciu.

Przemowę liderki drużyny przerwała obecna SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair, która przedstawiła jej pragnącą dać The Riott Squad nauczkę Naomi i pragnącą zemsty oraz powracającą na nasze ekrany Becky Lynch.

Ostatni raz widzieliśmy pierwszą w historii mistrzynie kobiet niebieskiego show na ekranie 21 listopada na odcinku SmackDown Live. To właśnie wtedy po raz pierwszy zobaczyliśmy destrukcję, jaką wywołało The Riott Squad i tym samym zaatakowało większość rosteru kobiet, w tym Becky.

Jej przerwa na ekranie została zaplanowana, aby Lynch mogła nagrać nowy film WWE z The Mizem. Jak na razie nie została oficjalnie ogłoszona jako jedna z uczestniczek Royal Rumble Matchu.