Autorzy wpisów na WWE.com nie zwalniają tempa. Oprócz listy 25 najlepszych pojedynków z tego roku opublikowali ostatnio listę najbardziej niedocenianych starć z 2017 roku.

Na poprzedniej liście znalazły się zaledwie dwie walki kobiet. Tym razem jest o jedną więcej.

Pierwszym niedocenianym pojedynkiem kobiet z tego roku jest starcie o Raw Women’s Championship pomiędzy obecną mistrzyni Alexą Bliss i jej dawną koleżanką Mickie James z TLC. Była to pierwsza walka jeden na jednego Mickie o jakieś mistrzostwo, odkąd powróciła w styczniu tego roku. Bliss, która panuje do dzisiaj, rzecz jasna obroniła tytuł po tym, jak wykonała piękne DDT.

Następnym starciem z tej listy jest Money In The Bank Match z jednego z odcinków SmackDown Live. Był to rewanż z gali PPV, na której James Ellswroth nielegalnie ściągnął walizkę Money In The Bank i wygrał pojedynek dla swojej koleżanki. W tym starciu podobnie, jak w poprzednim wzięły udział Becky Lynch, Tamina, Carmella, Charlotte Flair i Natalya. The Princess of Staten Island znowu odniosła sukces.

Trzecim niedocenianym starciem, który znalazł się na tej liście, jest pojedynek z Mae Young Classic pomiędzy ostateczną zwyciężczynią turnieju Kairi Sane i nowicjuszką w ringu Biancą Belair. Była to druga walka w tym konkursie i dzięki temu zwycięstwu, Sane zbliżyła się o krok do finałowej rundy.