Z powodu nadchodzącego Royal Rumble Matchu kobiet fani na całym świecie zastanawiają się jaka dawna zawodniczka może powrócić do ringu WWE i zawalczyć o Championship Match na WrestleManii 34.

Jednym z imion, które często pada w dyskusji o wymarzonych powrotach, jest była TNA Knockouts Champion Gail Kim, która w ciągu najbliższych kilku tygodni weźmie udział w swoich ostatnich pojedynkach między innymi w lutym dla organizacji Southside Wrestling.

Przez ostatnich kilka dni pojawiły się plotki, że Gail powróci do WWE niekoniecznie w roli zawodniczki, ponieważ wzięła udział w USO Tour razem z gwiazdami WWE Alicią Fox i The Mizem. Zaczęto spekulować, że Kim przyjęła posadę trenerki lub agentki dla kobiet w firmie McMahonów.

Gail dwukrotnie pracowała w WWE. Najpierw od 2002 do 2004 roku, kiedy została zwolniona, ponieważ organizacja zamierzała pójść w innym kierunku z dywizją kobiet i skupić się bardziej na uczestniczkach Diva Search, a mniej na prawdziwych wrestlerkach. W 2008 roku Kim powróciła do WWE po tym, jak nie udało jej się podpisać lepszego kontraktu z TNA. Odeszła w 2011 roku, kiedy miała dość frustracji z tego, jak organizacja traktuje kobiety. W słynny sposób sama wyeliminowała siebie podczas Battle Royalu, ponieważ wiedziała, że nic tam nie znaczy.
PWInsider podaje, że te plotki są fałszywe oraz że Gail nie planuje powrócić do WWE w żadnej roli. Kim wzięła udział w USO Tour, ponieważ jej sławny mąż Robert Irvine również został tam zaproszony i ona mu towarzyszyła.

W wielu wywiadach w przeszłości Gail nie chowała niezadowolenia ze swoich pobytów w WWE oraz wiele razy oświadczyła, że nie opuści TNA, ponieważ ta organizacja to jest jej rodzina.