Jednym z najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń w tym roku był pierwszy w historii Money In The Bank Match kobiet, a właściwie jego samo zakończenie. Wszyscy pewnie pamiętają, że ten historyczny pojedynek kobiet został teoretycznie wygrany przez mężczyznę, kiedy James Ellsworth ściągnął walizkę dla swojej koleżanki i obecnej posiadaczki walizki Carmelli.

Wywołało to spore oburzenie wśród fanów, ale znaleźli się też zwolennicy tego nieprzewidywalnego pomysłu. Jednym z nich była sama Miss Money In The Bank.

W wywiadzie z Uproxx Carmella wyjawiła, że jej bardzo podobało się zakończenie pierwszego pojedynku. Dwa tygodnie później na odcinku SmackDown Live odbył się kolejny Money In The Bank Match, który również został zwyciężony przez księżniczkę Staten Island.

Zdaniem Miss Money In The Bank wiele fanów nie była zadowolonych z pierwszego zakończenia, ponieważ niektórym ludziom z reguły coś się nie podoba.

Fani zawsze mają coś do powiedzenia. Nigdy nie są w pełni szczęśliwi. Mogłam wygrać pierwszą walkę tak, jak wygrałam drugą, a i tak myślę, że byliby z tego niezadowoleni. Osobiście uwielbiałam to zakończenie. Uwielbiałam tę kontrowersję. Nigdy nie lubię robić czegoś po cichu. Wszystko, co robię, musi być głośne i musi przekraczać granicę. Wzbudziło to wielką kontrowersję i zamieszanie. Dużo ludzi o tym mówiło, a pod koniec dnia, tylko o to nam chodzi. Chcieliśmy, żeby ludzie mówili o gali i o pojedynku. Ja cieszyłam się każdą minutą tego chaosu”.

Ten pojedynek był kolejnym etapem w feudzie Becky Lynch i Jamesa Ellswortha, który za każdym razem uniemożliwił Becky zdobycie walizki. W zeszłym miesiącu doprowadziło to do pojedynku pomiędzy nimi, który zdaniem Carmelli powinien wydarzyć się o wiele wcześniej.

Myślałam, że dojdzie do niego po Ladder Matchu, ale czasami rzeczy nie idą zgodnie z planem. […] Była to świetna szansa dla Becky, która miała dużo emocji do wyładowania na nim. Ogólnie rzecz biorąc, myślałam, że był to interesujący segment”.

Niestety wkrótce po tym James został zwolniony z WWE, więc jego storyline z Carmellą i Becky został zakończony. Jak na razie Miss Money In The Bank wciąż nie wykorzystała swojej walizki, a jej czas powoli się kończy. Jeśli nie skorzysta ze swojego kontraktu na walkę o tytuł kobiet do czerwca, jej szansa po prostu przepadnie.