Zeszłej nocy na Impact Wrestling zawodniczki znalazły się na pierwszym planie.

W main evencie show zobaczyliśmy walkę pomiędzy Rosemary i Laurel Van Ness w finałowej rundzie turnieju o Knockouts Championship. Jak wiadomo, turniej rozpoczął się dwa tygodnie temu i od tamtego czasu obu zawodniczkom udało się wygrać Triple Threat Matche i zakwalifikować się do finałowej rundy.

Tego wieczoru to The Lunatic Lush dopisało szczęście. Udało jej się uniknąć bycia oślepioną trucizną, którą sama wykorzystała dla swojej przewagi. Na koniec wykonała Unprettier z trzeciej liny, aby stać się nową mistrzynią Knockouts.

Laurel po raz pierwszy w swojej karierze stała się wygrała Knockouts Title. Jednak jej panowanie może się szybko zakończyć.

Na tym samym odcinku Impact Wrestling odbył się Fatal 4-Way Match o miano nowej pretendentki. W starciu wzięły udział wszystkie zawodniczki, które wystąpiły w kwalifikujących Triple Threat Matchach, czyli zobaczyliśmy Madison Rayne, Allie, KC Spinelli i Sienne.

Ostatecznie to Allie okazała się najlepsza. Z zaskoczenia wykonała Roll Up na Siennie, gdy ta przymierzała się do wykonania AK-47 na Madison.

Oznacza to, że już wkrótce byłe partnerki z The Lady Squad Laurel i Allie zawalczą ze sobą o Knockouts Championship.