– Obecna Shine Champion LuFisto ogłosiła na swojej stronie, że tydzień temu doznała kontuzji na gali Alternative Wrestling Show. Najpierw pękł jej bębenek, kiedy została mocno spoliczkowana, a później jej nos został złamany w dwóch miejscach. Przeprosiła fanów za to, że nie będzie mogła pojawić się na zapowiedzianych galach.

Alundra Blayze napisała na Instagramie, że przeszła operacje wszczepienia protazy stawu kolanowego.

– Poniżej znajduje się filmik, który WWE wyemitowało na jednym z ostatnich odcinków NXT. Na Wrestling Observer Radio ogłoszono, że poniższy filmik reklamuje przybycie Shayny Baszler, która wystąpiła już na ostatnich nagraniach NXT. Podobno WWE planuje zrobić rewanż pomiędzy Baszler i Kairi Sane na gali NXT TakeOver w styczniu. Panie zawalczyły ze sobą we wrześniu w finałowej rundzie Mae Young Classic.

Laurel Van Ness miała zawalczyć z Santaną Garrett na gali organizacji MLW Never Say Never. Niestety ich pojedynek został odwołany z powodu kontuzji, którą Van Ness doznała. Jej miejsce w walce zajęła Leva Bates, która przegrała z Santaną. Krążą również plotki o prawdopodobnym odejściu Laurel z Impact Wrestling, gdzie obecnie posiada Knockouts Championship. Planuje odejść, ponieważ nie była zadowolona z organizacji oraz mówi się, że WWE jest nią zainteresowane. Laurel poprosiła o zwolnienie na ostatnich nagraniach już po tym, jak szefowie postanowili umieścić na niej tytuł i byli bardzo niezadowoleni z tego, że nie wyjawiła im swoich planów podczas pierwszego dnia nagrań. Van Ness przyznała, że popełniła błąd i obie strony zgodziły się, że nie będą omawiać tej sprawy w sieci. Niestety wszystko się wydało i Laurel zapewne straci tytuł na następnych nagraniach, po czym odejdzie.

– 27 listopada na odcinku Monday Night Raw Asuka w błyskawicznym czasie pokonała Dane Brooke, po wykonaniu tylko jednego ruchu. Tym samym ustanowiła nowe rekordy. Było to najszybsze zwycięstwo w WWE zdobyte poprzez dźwignię oraz najszybsze zwycięstwo zdobyte bez żadnych interwencji, czy nielegalnych przedmiotów.

– Powodem, dlaczego Asuka zaczęła wygrywać walki dzięki Armbarowi, a nie swojemu Asuka Lock, jest prawdopodobne przyszłe starcie z Rondą Rousey, które WWE planuje. Armbar był kończącym ruchem Rondy podczas jej kariery w MMA.

Taya Valkyrie i jej narzeczony Johnny Mundo podpisali nowe kontrakty, które pozwolą im na występowanie jednocześnie w Impact Wrestling i w nowym sezonie Lucha Underground. Taya ma powrócić na ekrany Impact Wrestling w styczniu.

Była zawodniczka NXT Raquel Diaz (córka Eddiego i Vickie Guerrero) ogłosiła na Twitterze, że powraca do świata wrestlingu i teraz przyjmuje bookingi jako ring announcerka lub menadżerka. Nie wspomniała nic o walczeniu. Diaz pracowała w WWE od 2011 do 2013 roku oraz później w 2014 roku. Jej mężem jest gwiazda SmackDown Live Aiden English.

– Ogłoszono, że pierwsza w historii Shine Champion Rain powróci do organizacji na gali Shine 47 w sobotę 16 grudnia. Rain niedawno powróciła do świata wrestlingu i ma już za sobą kilka występów w Women Of Honor.

– Pod tym linkiem znajdziecie filmiki z ostatniego pojedynku Sexy Star z Diosą Quetzal na gali organizacji MDA Lucha Libre. Podczas pojedynku Sexy dopuściła się podobnego czynu, jak na TripleManii. Wielokrotnie naprawdę zaatakowała rywalkę prawdziwymi ciosami i prawdziwymi kopnięciami.

Mia Yim napisała na Twitterze, że robi sobie przerwę od wrestlingu do marca lub kwietnia z powodu kontuzji. Zapewniła fanów, że powróci silniejsza niż wcześniej.

– Zanim The Riott Squad zadebiutował na SmackDown Live, WWE planowało feud o SmackDown Women’s Champion pomiędzy Charlotte Flair i Taminą. Podstawą do feudu miało być pochodzenie obu zawodniczek. Nie jest to żaden sekret, że obie miały słynnych ojców wrestlerów. Ostatecznie plany zostały odwołane, a Flair pokonała Tamine na ostatnim odcinku SmackDown.

– Gratulacje dla Jessicki Havok, która ostatnio została pierwszą w historii mistrzynią kobiet AAW. W finałowej rundzie turnieju Havok pokonała Ivelisse Velez i Rachael Ellering.

Becky Lynch została brutalnie zaatakowana przez The Riott Squad na jednym z ostatnich odcinków SmackDown Live. W ten sposób WWE postanowiło wypisać ją ze storylinu, aby mogła zagrać w nowym filmie The Marine 6 u boku The Miza. The Lass Kicker powinien powrócić na ekrany pod koniec tego lub na początku nowego roku.

Nia Jax napisała niedawno na Twitterze, że wiele razy ktoś się z niej wyśmiewał z powodu jej tuszy. Dodała, że jest to wyjątkowo przykre, gdy dzieje się na jej własnym zapleczu. Przez te słowa wiele fanów zaczęło przypuszczać, że w szatni WWE jest jakaś kobieta, która naśmiewa się z Jax.

Dodatkowo Nia rozpoczęła storyline z Enzo Amore, co zobaczyliśmy na Monday Night Raw. WWE planuje odsunąć Jax od dywizji kobiet, aby mogli spokojnie podbudować The Absolution. Nia jest zapowiadana na Live Eventy 205 Live w styczniu, gdzie będzie specjalnym sędzią podczas pojedynków o Crusierweight Championship.