Obecna Raw Women’s Champion Alexa Bliss udzieliła wywiadu The Miami Herald. Podczas swojego wywiadu The Wicked Witch of WWE wypowiedziała się na temat dwóch głośnych historii ze świata wrestlingu kobiet.

Pierwszą z nich był Royal Rumble Match kobiet, o którym pogłoski chodzą już od kilku tygodni. Zdaniem Alexy WWE było już gotowe na ten wielki krok kilka lat temu. One (kobiety WWE) były gotowe na przekraczanie granic od pierwszego dnia i ma nadzieje, że wkrótce będą mogły udowodnić, że są w stanie main eventować WrestleManie.

Drugim tematem, który poruszyła, był debiut The Absolution na Monday Night Raw. Jej zdaniem ich dywizja tego potrzebowała i zdecydowanie nie może to zaszkodzić. W swojej karierze miała tylko kilka pojedynków z Paige na Live Eventach NXT i strasznie się cieszy, że jest już zdrowa oraz szczęśliwa.

Wiele osób twierdzi, że nowe zawodniczki na Raw i SmackDown zostały sprowadzone na główny roster zdecydowanie za szybko. Według Alexy, która sama uważa, że została wyciągnięta z NXT za szybko, nie liczy się czas, w którym ktoś awansował, ale to jak potrafi wykorzystać tę okazję.