Jednymi z najgłośniejszych wydarzeń w świecie wrestlingu były ostatnio powrót Paige na nasze ekrany oraz debiuty pięciu zawodniczek z NXT na głównym rosterze. Wiele fanów zauważyło, że akcje, które miały miejsce na SmackDown Live były bardzo podobno do tych na Monday Night Raw, co wzbudziło w nich lekkie zdziwienie.

Jednakże WWE może planować coś znaczenie większego, niż nam się wydaje. Bryan Alvarez na jednym z ostatnich wydań The Bryan and Vinny Show wspomniał o pomyśle, który ostatnio krążył po dywizji kobiet. Istniały plany, aby to właśnie The Anti Diva była odpowiedzialna za oba ataki i dowodziła obiema drużynami składającymi się z Liv Morgan, Ruby Riot, Sonii Deville, Sarahy Logan i Mandy Rose.

Na razie nie wiadomo, czy WWE idzie w tym kierunku. Mówi się, że podobno sam Vince McMahon stoi za sprowadzeniem nowych zawodniczek na główny roster, ponieważ twierdzi, że oba rostery są nieświeże. Nie była to decyzja podjęta na ostatnią chwilę. Plany pojawiły się tuż pod koniec Mae Young Classic i podobno Mandy Rose była pierwszą zawodniczką wybraną do debiutu.

Zanim doszło do powrotu byłej NXT Women’s Champion i debiutu jej nowych koleżanek, WWE planowało, aby Paige dołączyła do Teamu Raw na Survivor Series. Niestety do tego nie doszło, za co najprawdopodobniej jest odpowiedzialna sama zawodniczka.

PWInsider podaje, że WWE wahało się, kogo umieścić na ostatnim miejscu – Paige czy Bayley. Ostatecznie to była Raw Women’s Champion dołączyła do zespołu, ponieważ nie chciano, aby powrót Paige przyćmił wielki moment Asuki, która wygrała pojedynek dla swojego show. Chcieli tego uniknąć też po to, aby dać Anti Divie wielki push po jej powrocie.

Decydującym czynnikiem było też zdjęcie, które Paige opublikowała na mediach społecznościowych z Alicią Fox, co bardzo nie spodobało się jej szefom. Przez to zdjęcie niespodziewany powrót Paige, nie byłby już tak wielką niespodzianką, ponieważ zdjęcie otrzymało sporą ilość uwagi w sieci.

Ostatnie grupowe debiuty mogą też mieć związek z nadchodzącą galą Royal Rumble, która odbędzie się 28 stycznia.

The Sun podaje, że WWE planują wkrótce ogłosić pierwszy w historii Royal Rumble Match kobiet. Dzięki dodaniu kilku utalentowanych zawodniczek do głównego rosteru w zeszłym tygodniu WWE z łatwością wypełni 30 miejsc w tym pojedynku.

Niestety każda historia w WWE ma swoje złe strony. Podobno w szatni kobiet jest kilka zmartwionych zawodniczek, które boją się, że wkrótce pożegnają się z organizacją właśnie z powodu ostatnich debiutów. The Wrestling Observer Newsletter podaje, że firma Vince’a zapewne w najbliższej przyszłości pożegna się z kilkoma zawodniczkami w celu zrobienia miejsca dla nowych gwiazd.

Być może był to też powód odpowiedzialny za zwolnienia w ostatnim miesiącu.