Angelina Love potwierdziła na Twitterze, że ona i Davey Richards od jakiegoś czasu nie są już małżeństwem.

Becky Lynch, która została brutalnie zaatakowana na ostatnim odcinku SmackDown Live, weźmie sobie trochę wolnego od ringu i występowania na ekranie, ponieważ razem z The Mizem i Shawnem Michaelsem będzie nagrywać nowy film z serii The Marine.

– Chodziły pogłoski o kolejnym Superstar Shakeup podczas jesieni. Sasha Banks po Survivor Series na Twitterze napisała do zawodniczek SmackDown, aby pozwoliły jej przejść na niebieską stronę.

– Organizacja Pennsylvania Premiere Wrestling ukoronowała niedawno swoją pierwszą w historii mistrzynię kobiet. Allie Recks zdobyła tytuł poprzez pokonanie trzech innych zawodniczek w Fatal 4-Way Matchu. Gratulacje dla Recks.

– Podczas gali Stardom w Japonii Io Shirai pokonała Yoko Bito w main evencie show po 25 minutach pojedynku i po raz drugi w swojej karierze wygrała Wonder of Stardom Championship. Wcześniej posiadała ten pas przez 190 dni w 2015. Bito po przegranej ogłosiła, że 24 grudnia w Korakuen Hall weźmie udział w swoim ostatnim pojedynku tydzień przed swoją siódmą rocznicą rozpoczęcia kariery. Bito powróciła do ringu po czteroletniej przerwie w kwietniu 2016 roku, kiedy wygrała 5 Star Grand Prix Tournament i Goddess of Stardom Championship.

The Cauliflower Alley Club ogłosił, że Santana Garrett otrzyma 2018 CAC’s Women’s Wrestling Award na gali 2018 CAC Reunion. Gratulacje dla Santany. Ten zaszczyt przypadł również byłej mistrzyni WWE Ivory i byłej mistrzyni Shimmer Cheerleader Melissie.

– Na jednym z filmików na Snapchacie swojego przyjaciela była mistrzyni Div Paige wyjawiła, że jest singlem. Wcześniej była w bardzo skandalicznym związku z Alberto El Patron.

– Pojawiły się kolejne wieści na temat odejścia Taryn Terrell z GFW. Jak wszyscy pamiętacie, jej udział w walce na Bound For Glory został odwołany, kiedy została tak mocno spoliczkowana przez Gail Kim, że doznała wstrząśnienia mózgu. The Wrestling Observer Newsletter podaje teraz, że Taryn faktycznie doznała tego urazu i po prostu nie mogła walczyć.

– Na WWE.com pojawiłą się galeria z 50 najlepszymi czarnymi charakterami w historii WWE. Znalazły się tam takie panie jak Alexa Bliss, The Fabulous Moolah, Sensational Sherri, Lana, Charlotte Flair i Vickie Guerrero.

– Na emeryturę odchodzi również Sara Marie Taylor, która jest uważana za pierwszą damą wrestlingu w Szkocji. 10 listopada przegrała Loser Must Retire Match i jej trwająca dekadę kariera dobiegła końca.

– 19 listopada Madison Rayne powróciła do Ring Of Honor i zawalczyła z Deonną Purrazzo, z którą w Shimmer tworzy drużynę o nazwie The Hottest Free Agents. Rayne kilkakrotnie wystąpiła w ROH w 2008, zanim podpisała kontrakt z TNA w następnym roku.

Naomi napisała na Instagramie, że po gali Survivor Series odkryła, że ktoś włamał się do jej samochodu i ukradł kilka wartościowych przedmiotów.

Kasey Owens została nową ICW Women’s Champion na gali Fear & Loathing X. Owens wygrała ten tytuł pop raz drugi w swojej karierze, pokonując Kay Lee Ray i Viper w Steel Cage Matchu. Gratulacje dla Owens.

– Był to wielki miesiąc dla byłej TNA Knockouts Champion Taylor Wilde. Najpierw ogłosiła, że spodziewa się dziecka, które przyjdzie na świat w kwietniu 2018 roku. Tydzień później na Instagramie ogłosiła, że wyszła za mąż. Podwójne gratulacje dla Taylor.

– Lana wystąpiła dla sesji zdjęciowej w ostatnim wydaniu magazynu Muscle & Fitness Hers.

– Zawodniczka NXT Zeda na Snapchacie ogłosiła, że jest obecnie kontuzjowana. Opublikowała zdjęcie swojej ręki w temblaku.

ProWrestlingSheet podaje, że WWE prowadzi rozmowy z Facebookiem na temat rozpoczęcia nowego show o nazwie Mixed Match Challenge. Jak sama nazwa wskazuje, show miałoby się kręcić wokół Mix Tag Team Matchy i byłoby emitowane we wtorku po SmackDown.

– Gratulacje dla byłej zawodniczki TNA Roxxi Laveaux, która 20 listopada przywitała na świecie swoją córeczkę Manivanh.

– Jak na razie Summer Rae nie wyjawiła żadnych planów, co do swojej przyszłości w świecie wrestlingu po tym, jak została zwolniona z WWE. Jednak ostatnio na Twitterze napisała krótką wiadomość #BulletClub sugerując, że wkrótce dołączy do najpopularniejszej grupy w świecie wrestlingu. Matt Jackson z The Young Bucks napisał ostatnio na Twitterze w odpowiedzi na pytanie fana, że The Bullet Club doda kobietę do swojej grupki, kiedy Candice LeRae postanowi przejść na ciemną stronę mocy. Candice odpowiedziała na to, pisząc, że jest to całkiem możliwe.