Kilka tygodni temu na odcinku Monday Night Raw Kurt Angle ogłosił serię pojedynków, które wydarzą się na przyszłej gali Survivor Series. Wśród nich znalazło się kilka starć Champion vs.Champion.

Z czasem składy tych walk uległy zmianie, ponieważ doszło do zmiany posiadaczy WWE Championship i Raw Tag Team Championship. Dirtysheets.net podaje, że jeszcze jeden pojedynek może ulec zmianie.

Jak wiadomo, w ten wtorek na SmackDown Live Natalya postawi swój tytuł na szali w rewanżu z Hell In A Cell, gdzie specjalnie doprowadziła do dyskwalifikacji w starciu z Charlotte Flair. Była Raw Women’s Champion dostanie drugą szansę na zdobycie tytułu i wspomniana wcześniej strona internetowa twierdzi, że tym razem The Nature Girl odejdzie ze złotem.

Jeśli faktycznie dojdzie do zmiany posiadaczki tytułu kobiet SmackDown, to na Survivor Series dostaniemy inny pojedynek. 19 listopada ktokolwiek będzie posiadał SmackDown Women’s Title, zawalczy z Raw Women’s Champion Alexą Bliss.

Poprzez odsunięcie Charlotte z Elimination Tag Team Matchu, WWE chce zyskać odłożenie jej pierwszego starcia z Asuką, która jest częścią Teamu Raw. Organizacja planuje dla nich wielką walkę w przyszłości, lecz data nie jest oficjalnie ustalona.

Gdyby Natalya straciła w przyszłym tygodniu mistrzostwo, które zdobyła na SummerSlam, zapewne zajęłaby miejsce Charlotte w niebieskiej drużynie i wystąpiłaby w Tag Team Matchu.

Czas pokaże, co zrobi WWE.

Reklamy