Pierwsza w historii Shine Champion Rain, która ostatnio powróciła do ringu po trzyletniej przerwie, 11 i 12 listopada wystąpi na galach Ring Of Honor. Wiele lat temu Rain walczyła już w tej organizacji i była częścią drużyny The Minnesota Home Wrecking Crew.

Rosemary i Laurel Van Ness nie pojawią się 10 listopada na gali RISE 5 – RISING SUN z powodu nagrań Impact Wrestling w Kanadzie. Shazza McKenzie i Deonna Purrazzo mają zastąpić te dwie zawodniczki.

Little Miss Roxxy, Kasey Owens i Sammii Jayne były jednymi z niewielu kobiet, które wzięły udział w tryoutach WWE w Wielkiej Brytanii.

The Wrestling Observer podaje, że wszyscy zwolnieni zawodnicy nie mogą występować w żadnej innej organizacji przez następne trzy miesiące. Emma napisała na Twitterze, że przyjmuje bookingi od początku lutego.

4 listopada pojawiły się w sieci informacje, że podczas trasy po Wielkiej Brytanii Nia Jax doznała kontuzji w Tag Team Matchu, kiedy niefortunnie wylądowała przy Double Suplexie. Jej uraz, jeśli w ogóle jakiś miała, musiał nie być poważny, ponieważ następnego dnia wystąpiła na nagraniach Raw w Manchesterze.

James McKenna na The Sheet Podcast powiedział, że jednym z głównych powodów, dlaczego Emma została zwolniona, był nieudany gimmick Emmaliny. McKennza jest byłym pracownikiem WWE i twierdzi, że trudno pracowała się z Emmą, podczas jej pobytu z tą firmą, oraz że często odrzucała pomysły, które były jej prezentowane. Emma podobno nie przepadała za tym gimmickiem, co postawiło ją w złym świetle w oczach Vince’a McMahona.

Dave Meltzer za to wypowiedział się na temat zwolnienia Summer Rae, która podobno została zwolniona, ponieważ kiedy WWE podpisało z nią kontrakt w 2011 roku, postrzegano ją jako następną gwiazdę kalibru Stacy Keibler i Torrie Wilson. Niestety lata mijały i Summer była coraz mniej postrzegana jako przyszła wielka gwiazda. Nieudane storyliny, jak na przykład ten z Rusevem jej nie pomogły.

Taya Valkyrie zaprzeczyła na Twitterze, że Impact Wrestling płaciło fanom za bycie na widowni podczas nagrań w tym tygodniu.

Brie Bella i Nikki Bella oficjalnie ruszyły ze swoją stroną internetową Birdiebee, gdzie sprzedają odzież. Możecie tam przejść, klikając tutaj.

Tydzień temu Nikki została wyeliminowana z Dancing with the Stars, gdzie występowała przez siedem tygodni.

Paige podziękowała na Twitterze Ruby Riot, Mandy Rose, Ember Moon i Nikki Cross za trenowanie z nią w Perforamnce Center.

3 listopada legendarna kariera Manami Toyoty dobiegła końca po ponad trzydziestu latach walczenia w ringu. Toyota obchodziła swoje oficjalne odejście na emeryturę poprzez walczenie w 50 pojedynkach w jeden wieczór w Yokohama Osanbashi Hall w Japonii. 46-letnia Manami zadebiutowała w ringu, mając 16 lat w 1987 roku. Powodem przejścia na emeryturę, są liczne kontuzje, których doznała w trakcie wszystkich lat. Manami wyznaczyła Tsukase Fujimoto jako swoją następczynię i podarowała jej swój finisher – Japanese Ocean Cyclone Suplex.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun nowego reality show WAGS Atlanta, w którym będzie występowała Brandi Rhodes.

Pomimo tego, że Candice LeRae pojawiła się na ostatnich nagraniach NXT, wciąż nie podpisała kontraktu z WWE. Organizacja używa jej od czasu do czasu, ponieważ Candice zawsze dostaje dużą owację od widowni i jest bardzo utalentowaną zawodniczką.

Dwie inne uczestniczki Mae Young Classic Piper Niven i Toni Storm również nie podpisały kontraktów z organizacją. WWE powiedziało im, że będą utrzymywali z nimi kontakt, ale obie panie podobno nie kontaktowały się z organizacją od września. WWE zazwyczaj mówi nowym zawodnikom, aby nie chwalili się nikomu, jeśli podpiszą kontrakt i utrzymywali to w sekrecie. Jednakże żadna z tych pań nie powiedziała bookerom na scenach niezależnych, że nie będą mogły występować na przyszłych galach.

Stu Saks, który pracuje dla Pro Wrestling Illustrated, napisał na Twitterze, że poważnie rozważają rozszerzenie listy najlepszych kobiet z danego roku. Lista kobiet zawiera 50 nazwisk, a lista mężczyzn aż 500.

Charlotte Flair rzuciła dawnej mistrzynie kobiet Michelle McCool wyzwanie na Twitterze i poprosiła ją o jeszcze jeden pojedynek. McCool zgodziła się i napisała, że czeka, aż ktoś z WWE do niej zadzwoni.

WWE wcześniej planowało pojedynek Rondy Rousey na Survivor Series. Bryan Alvarez podaje, że zapewne ujrzymy jej pojedynek na WrestleManii.