W sieci pojawiły się prawdopodobne spoilery na tego tygodniowe gale WWE, które będą kręcone w Anglii.

Na Raw zapewne zobaczymy, jak Alicia Fox do swojego Teamu Raw dodaje nowe członkinie. Jak na razie w zespole jest ona i Nia Jax. Mówi się, że Asuka nie zostanie dołączona do zespołu Raw, ponieważ wtedy WWE miałoby problem z wymyśleniem dla niej eliminacji na Survivor Series, a jej obecność od razu zdradziłaby, kto wygra walkę. Niektórzy ludzie woleliby też zachować pozory, że Asuka trzyma się z daleka od reszty zawodniczek i jest samotnym wilkiem w dywizji.

Krążą plotki, że na SmackDown możemy zobaczyć pojedynek pomiędzy Becky Lynch i Jamesem Ellswrothem. Ich mały feud rozpoczął się już na początku roku, ale ostatnio Ellswroth przyjął na Twitterze wyzwanie Becky na starcie. Jak wiadomo, Intergender Matche w WWE są wielką rzadkością.

Również mówi się, że w tym tygodniu na ekrany powróci Paige. Niedawno jej ukochany Alberto El Patron wspomniał podczas wywiadu, że jego partnerka powróci za kilka dni. Byłby to bardzo pasujący powrót dla byłej mistrzyni Div, która pochodzi właśnie z Anglii. Jak na razie nie wiadomo, do jakiego rosteru Paige miałaby dołączyć.

Reklamy