W zeszłym tygodniu w sieci pojawiły się informacje potwierdzone przez organizacje Global Force Wrestling oraz Taryn Terrell, że Terrell opuściła kompanie za porozumieniem stron.

Z tego powodu został zmieniony skład walki o Knockouts Championship na gali Bound For Glory.

Dave Meltzer ostatnio wypowiedział się na temat całej sytuacji i twierdzi, że Taryn opuściła organizację, ponieważ nie może przekraczać Kanadyjskiej granicy, ani w ogóle dostać się do kraju. Jest to poważny problem, ponieważ gala Bound For Glory i przyszłe nagrania odbędą się w Ottawie.

Powodem jej sytuacji z Kanadą jest incydent z byłym mężem, którym jest obecny NXT Champion Drew McIyntyre. Chodzi o ich kłótnie, która wydarzyła się w lecie 2010 roku. Wtedy oboje pracowali dla WWE i byli częścią rosteru SmackDown. Doszło między nimi do ostrej wymiany zdań w hotelu i została wezwana policja. Z tego powodu WWE zawiesiło Taryn na jakiś czas, a małżonkowie wiele razy wypowiadali się na ten temat, mówiąc, że wszystko zostało strasznie wyolbrzymione. Wkrótce po tym Taryn została zwolniona z WWE i dwa lata później zadebiutowało jako sędzia w TNA.

Powód Meltzera być może jest prawdziwy, ale incydent z jej mężem, o który chodzi, wydarzył się w Los Angeles, czyli w Stanach Zjednoczonych, nie w Kanadzie. W dodatku to nie tłumaczy, dlaczego Taryn odwołała swoje występy na innych galach wrestlingu.