W zeszłym tygodniu w sieci pojawiły się niejasne informacje o Nia’i Jax, która podobno opuściła arenę podczas Monday Night Raw.

—> Nia Jax odeszła podczas Raw?

Od tamtego momentu pojawiło się pełno przeróżnych newsów na ten temat. Jedno ze źródeł podaje, że Nia odeszła z powodów osobistych. Natomiast Sports Illustrated podaje, że Jax nie była zadowolona z tego, jak jest traktowana przez organizacje i nie była zachwycona, że na gali TLC ma zawalczyć w pojedynku, który ma przegrać.

To samo źródło podaje, że Jax zadzwoniło do swojego kuzyna The Rocka, który doradził jej, żeby odeszła, jeśli jest nieszczęśliwa.

Odkąd te wiadomości znalazły się w sieci, Nia napisała na Twitterze wiadomość na temat inwazji rosteru SmackDown podczas odcinka Raw i przysięgła, że odpłaci się im na gali Survivor Series. W dodatku jest reklamowana na trasę WWE po Europie, która zaczyna się na początku listopada.

Nawet gdyby Nia faktycznie odeszła z organizacji, to WWE nie ogłosiłoby tego, ponieważ dopiero w przyszłym tygodniu na ekrany wejdzie nowy sezon Total Divas z Jax w roli głównej. WWE ogłosiłoby jej odejście, dopiero kiedy sezon dobiegłby końca.

Raw Women’s Champion Alexa Bliss i najlepsza przyjaciółka Jax na ekranie oraz w prawdziwym życiu skomentowała całą sytuację.

Podczas wywiadu z New York Post mistrzyni wytłumaczyła, że jej koleżanka wzięła sobie trochę wolnego, ponieważ ich grafik jest bardzo wyczerpujący. W niektórych momentach twoje ciało zaczyna bardzo źle to znosić i wtedy może dojść do kontuzji lub innych chorób. Jej zdaniem każdy potrzebuje małego resetu raz na jakiś czas.

Sama podczas jej kariery w NXT miała kilka sytuacji, w których musiała sobie odpocząć, co nigdy nie trafiło do sieci. Jest w 100% przekonana, że Nia wkrótce powróci.