Squared Circle Sirens podaje, że była zawodniczka WWE i uczestniczka Mae Young Classic Serena Deeb odwiedziła Performance Center w tym tygodniu.

Lita podczas jednego z ostatnich wywiadów wyjawiła, że ostatnio prowadzono rozmowy na temat wprowadzenia pasów drużynowych dla kobiet. Powiedziała też, że powrót Team Xtreme jest bardzo prawdopodobny, ale tylko na jeden wieczór.

Gratulacje dla Mickie James, która zostanie wprowadzona do Native American Music Awards Hall of Fame.

Podobno Charlotte Flair odklepała na SmackDown w Tag Team Matchu z Natalyą, ponieważ dzisiaj na Hell In a Cell zwycięży w walce o SmackDown Women’s Championship oraz zostanie nową mistrzynią.

Reality show WAGS dostanie swój własny spinoff w Atlancie i Pro Wrestling Sheet podaje, że jedną z głównych gwiazd będzie Brandi Rhodes razem ze swoim mężem. Jej kariera w wrestlingu będzie jednym z głównych storylinów. Ostatnio kamery E! nagrywały jej walkę w Women of Honor. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Na zeszłym odcinku Raw Bray Wyatt ogłosił debiut Sister Abigail na następnym odcinku. Zawodniczką, która będzie, zapewne odgrywać rolę Sister Abigail będzie Sage Beckett, która wystąpiła w Mae Young Classic. Sage napisała na Twitterze poniższą wiadomość:

To wszystko to są kłamstwa skarbie”.

Inne źródła podają, że sam Bray Wyatt będzie odgrywać rolę Sister Abigail.

Podczas wywiadu z Daily Mail Luke Gallows i Karl Anderson zostali zapytani, kogo chcieliby dołączyć do swojej drużyny. Anderson wyjawił, że chciałby, aby była mistrzyni kobiet Raw Sasha Banks dołączyła do ich drużyny.

Była NXT Women’s Champion Asuka ma zadebiutować na gali TLC. Zapewne zobaczymy ją w walce jeden na jednego przeciwko Nia’i Jax, Emmie lub Alicii Fox. Inną opcją jest pojedynek sześcioosobowy, w którym Asuka połączyłaby siły z Sashą i Bayley przeciwko Jax, Fox i Emmie. Oprócz tej walki na TLC odbędzie się Raw Women’s Championship Match.

10 listopada Rachael Ellering pojawi się na gali RISE 5 – RISING SUN.

Organizacja Westside Xtreme Wrestling zorganizowała turniej kobiet w Niemczech. W finałowej rundzie Toni Storm pokonała Viper, dzięki czemu została nową pretendentką do tytułu kobiet wXw.