Alicia Fox pojawiła się ostatnio w podcaście Lilian Garcii Chasing Glory. Poniżej znajduje się streszczenie całego wywiadu, w którym była mistrzyni Div mówiła o swoim związku z Wadem Barrettem, byciu w Total Divas, niedoceniania momentu, kiedy wygrała tytuł oraz o tym, że czasami jest upokorzona swoją własną karierą. Cały wywiad znajdziecie tutaj (Alicia pojawia się około 17 minuty).

Na początku panie wspominają stare czasy, w których Lilian bardzo pomogła Alicii w staniu się dojrzałą kobietą. Garcia chce, żeby WWE Universe poznało prawdziwą Alicie Fox, której ona sama dobrze nie zna, pomimo tego, że znały się od wielu lat. Fox wspomina, gdy razem z Kelly Kelly zaczęły razem w OVW (dawne NXT). Ona miała 19 lat, a Kelly była od niej o rok młodsza. Garcia przyznaje, że była od razu oczarowana nimi obiema, ale zarazem wystraszyła się, że z powodu ich młodego wieku nie zniosą tego biznesu dobrze.

Fox pamięta, jak przedstawiała się wszystkim i jej zdaniem nie była świadoma tego, jaka to jest machina. Obie cieszyły się, że mają pracę. Znała Kelly jeszcze przed wrestlingiem, ponieważ obie są z Florydy i obie były wychowywane przez samotnych rodziców. Obie były optymistycznie nastawione do tego doświadczenia, którego w pełni wtedy nie rozumiały. Musiały się dokształcić, jeśli chodzi o kulturę wrestlingu. Nie pamięta czy kiedykolwiek oglądała wrestling jako dziecko i czy w ogóle kiedykolwiek się z nim spotkała. Czuła się przez to bardzo niepewnie, ponieważ nie miała tyle doświadczenia, co zawodnicy ze scen niezależnych. Z tego powodu trudno było jej wyrazić swoją opinię na temat pojedynku lub czegoś innego.

Zawodniczki takie jak Katie Lea, Melina, ODB, Gail Kim i Mickie James dużo doświadczyły w tym biznesie i opowiadały, jak ten biznes bardzo je zmienił. Wrestling wydaje się jak mała bańka mydlana, w której często musisz wcześniej w swoim życiu zmierzyć się z problemami, z którymi bez wrestlingu zmierzyłabyś się w większych odstępach czasowych. Według niej jest to zaleta, a nie wada. Uważa, że nie wszyscy w tak młodym wieku są na to gotowi. W pewnym momencie zaczynasz się zastanawiać, co będziesz robiła za pięć lat.

Alicia wyjawiła, że urodziła się w Teksasie, a nie na Florydzie, gdzie przemieściła się w 1992 roku. Cała jej rodzina mieszka w Teksasie. Jej rodzice rozwiedli się, gdy miała sześć czy siedem lat. Jest bliżej ze swoją mamą, ale jest bardzo podobna do swojego ojca, który nie zawsze był chętny do spotkania się z nią i z jej siostrą. Jej tata miał obsesje na punkcie szkoły. Ma kilka dyplomów magistra, jest geniuszem, ale jest też głupcem, ponieważ nigdy nie znalazł pracy. Do dzisiejszego dnia ją to denerwuje.

Ona i jej mama są ze sobą bardzo blisko, ponieważ w wieku pięciu lat jej mama traktowała ją jak przyjaciółkę, z którą dzieliła się swoimi problemami. Wyznała, że pomiędzy jej rodzicami często dochodziło do przemocy. Uważa, że wtedy nie pamiętała, co się działo, ale pamięta jak razem z siostrą, przysłuchiwały się ich agresywnej kłótni. Nie wiedziały, co zrobić, kiedy słyszały, jak ich matka płacze. Pamięta, jak otwarły okno i zaczęły wołać o pomoc. Bardzo chciały, aby ktoś przybiegł pomóc ich mamie.

Wspomina również, jak potrzebowała nieustannej opieki od swojej mamy, ponieważ miała jakieś problemy z okiem, gdy chodziła do liceum. Pamięta, jak było jakieś święto i żadne apteki nie były otwarte, przez co następnego dnia była ślepa na jedno oko. Musiała skraplać swoje oczy co piętnaście minut. Lek był bardzo drogi i musiał być sprowadzany z drugiego końca kraju. Jej mama przez to musiała odejść z pracy, później zaczęła pić i przeżyła kolejny nieudany związek. Jej mama również miała złamane serce, ponieważ jej rodzice nie chcieli się zgodzić, żeby wyszła za białego mężczyznę. Z powodu alkoholizmu jej matki oraz jej ojca, Alicia postanowiła trzymać się z daleka od tej używki.

Zaczyna mówić o związku z byłym zawodnikiem WWE Wadem Barrettem. Mówi, że bardzo jej na nim zależało, ale ciężko było jej być wokół swojego chłopaka przez cały czas, w pracy i w domu. Nie rozumie, jak wszystkim parom to się udaje. Zastanawia się, czy w ogóle wie jak być w związku, ponieważ jedynego chłopaka, którego miała i nie była w trasie, to było w czasach liceum.

Przyznaje, że często boi się otworzyć przed drugą osobą w związku. Boi się być oceniana lub uznana za słabą. Wrestling ani trochę jej z tymi uczuciami nie pomógł. Często zdarzało się, że inni pracownicy udawali kogoś, kim nie są. Myśli, że może żaden związek nie wyszedł, ponieważ ona coś robi źle.

Przyznaje, że na początku miała wyrzuty sumienia do samej siebie, kiedy jej rodzice się rozwodzili. Z tego powodu uważa, że musi być niezależna i przez to czuje się często samotna, ponieważ trudno jej zaufać ludziom. Lilian wydaje się, że Alicia jest jedną z tych osób, które nie chcą się angażować i pozwolić na to, aby ktoś złamał jej serce.

Fox przyznała, że czasami czuje się zażenowana swoją karierą. Zaczęła to odczuwać, kiedy fani zaczęli o tym pisać i zaczęła się zastanawiać, czy naprawdę jest niedoceniana. Jest jedyną zawodniczką, która nie ma żadnych produktów w sklepie WWE (nawet kiedy była w Teamie Bella). Nigdy nie narzeka z tego powodu, ponieważ zazwyczaj nie myśli, że jest to wielka skaza, ale potem zastanawia się, czy to nie jest poważna wada. Zastanawia się, jak będzie wyglądała jej kariera jeśli odda ją w ręcę kogoś innego. Nie mówi, że gdyby dostała jakąś koszulkę, to poczułaby się lepiej, ale czuje się zażenowana, gdy jest porównywana do kogoś innego przez siebie lub przez kogoś innego.

Czuje się niesamowicie z bycia pierwszą czarnoskórą mistrzynią Div. Wtedy była młodsza i nie doceniła tego momentu tak, jak doceniłaby go teraz. Nie zdawała sobie wtedy sprawa, jak wielka jest to odpowiedzialność. Nie wierzyła w siebie przez bardzo długi czas. Nie miała w głowie wizerunku osoby, którą chciała być za kilka lat. Myślała tylko nad tym, że musi dojechać do kolejnego miasta, zrobić to lub tamto i do dzisiejszego dnia czasami tak myśli. Dużo przegapiła z powodu choroby oraz z powodu wrestlingu. Nie zdobyła żadnej pewności siebie. Walczyła, ale nie wiedziała, o co walczy. Po prostu pędziła dalej. Mówi, że nigdy nie chce mieć znowu dwadzieścia lat. Często spędzała czas z nieodpowiednimi ludźmi i nie słuchała samej siebie.

Zawsze chciała być częścią Total Divas, ale kiedy w końcu dołączyła do obsady, to nie była zadowolona z tego, jak się zachowywała. Wychodziła na niedojrzałą wariatkę. Fani często stawiają jej i Paige drinki w barze i komplementują ich szalone zachowanie. Jej się to nie podoba. Kiedy była młodsza, to nigdy nie widziała siebie w świecie rozrywki. Zawsze myślała, że będzie miała normalne życie, będzie miała stałą pracę i rodzinę. Nigdy nie podejrzewała, że będzie musiała robić rzeczy, których nie chcesz robić, oraz że będzie osądzana przez publikę.

Chce pomóc innym osobom, które przeżyły rozwód rodziców i jakimś cudem straciły kilka lat ze swojego życia. Często miała napady depresji, ponieważ za dużo myślała na jakiś temat, nie piła, nie jadła i nikomu nie mówiła o swoich problemach.

Chce więcej dla samej siebie. WWE nie definiuje jej jako osoby. Czasami jest zażenowana, kiedy fani jej się pytają, dlaczego nie robi tego lub czemu nie jest w tym storylinie. Nic im nie odpowiada, ponieważ nie chce wchodzić w szczegóły tego biznesu z fanami. Jakaś część jej samej chce przyłożyć się do stworzenia czegoś lepszego. Nie raz się zdarzało, że zgodziła się na zrobienie czegoś, myśląc, że będzie dobrym graczem drużynowym, ale kiedy później oglądała to w telewizji, to w swoich oczach wychodzi na idiotkę.

Nigdy nie dowiedziała się, dlaczego została odsunięta z obsady Total Divas, co bardzo ją zdenerwowało. Znowu porównywała siebie z innymi dziewczynami, które były w związkach z innymi zawodnikami. Myślała, że może nie jest wystarczająco dramatyczna, ale nie jest taka, ponieważ wie, że takie zachowanie jej szkodzi. Uważa, że jest inna od reszty dziewcząt w dywizji. One w jej oczach bardziej dążą do sławy niż jej. Nie wie, czy jest to wada, czy zaleta. Lilian tłumaczy jej, że ona po prostu funkcjonuje w inny sposób. Alicia w jej oczach nie łaknie sławy, ale wciąż chce być w ringu i odstawić dobry pojedynek.

Alicia ma nadzieje, że będzie w stanie dzielić się bardziej swoimi przeżyciami, oraz że w jej życiu są ludzie, z którymi może się dzielić. Wspomniała, że jej proma zawsze są do bani, ponieważ słabo wychodzi jej zapamiętywanie rzeczy.

Wyjawiła, że jej matka mieszkała na ulicy przez kilka lat. Uważa, że było jej ciężko, ponieważ ona tak dużo podróżowała. Z Wadem nie miała takich relacji, aby mówić o swoich uczuciach, a wtedy potrzebowała z kimś porozmawiać. Z tego powodu udusiła to w sobie. Jej mama pisała pamiętniki, kiedy żyła na ulicy. Ona ich nie czytała, ale doradza swojej mamie, żeby napisała z tego książkę. Jej mama opowiedziała jej kilka historii i chce, żeby je przeczytała. Ona sama nakładała na siebie za dużo presji, aby utrzymać tę rodzinę w całości.

Wyjawia, że niektórzy ludzie w WWE nie chcą być przyjaciółmi, tylko współpracownikami. Alicie czasami jest bardzo zagubiona. Nie wie, kiedy ma zachowywać się jak przyjaciółka, a kiedy ma ludzi postrzegać jako konkurencja. Lilian uważa, że Alicia powinna być z siebie dumna, ponieważ zna imiona wszystkich osób, którzy pracują w WWE.

Fox powiedziała, że zapewne będzie w WWE, dopóki wytrzyma to fizycznie i co najważniejsze mentalnie. Przyznała, że podróżowanie bardzo jej obecnie nie odpowiada. Ma dużo szacunku dla Stephanie i Vince’a, którzy radził jej, jak dobrze kupić dom. Pomimo swojego pełnego grafiku można z nimi porozmawiać, jeśli ma się coś na sercu.

Alicia zastanawia się, kiedy nadejdzie czas, by oddać swoje miejsce w dywizji komuś innemu, by zmienić swoje życie. Obecnie sama nie wie, czego szuka. Gdyby została zwolniona, to włożyła by więcej energii w spełnianie swoich marzeń, czego nie jest w stanie robić z powodu podróżowania. Często nie ma energii, żeby nawet odczytać swojego e-maila. Czasami ma sny o tym, że nie jest w WWE i odnosi większe sukcesy. Dzięki temu nie boi się tego, co by było, gdyby ją zwolniono, ale skok w tak głęboką przepaść zawsze jest trochę przerażający.

Ma dużo powiedzenia swoim fanom. Dziękuje im i zastanawia się, czy gdyby ona była fanem, to byłaby zainwestowała w postać Alicii Fox. Za każdym razem, kiedy spotyka się z fanami, to jest sobą. Chce, aby wiedzieli, że nie ma żadnych barier pomiędzy nimi. Chce, żeby z nią rozmawiali, zadawali pytania, szukali rad i odkryli, że ona jest w stanie im pomóc. Nie chce być czyjąś idolką. Chce być szanowana jako wzór, ale nie chce być postrzegana jako gwiazda albo bogini. Chce być postrzegana jako człowiek z wadami. Ona ma takie same problemy, jak inni ludzie.

Lilian i Alicia mówią o fanach, którzy o piątej rano chcą zrobić sobie zdjęcie na lotnisku po tym, jak one prowadziły samochód przez kilka godzin i czekają na swój samolot. Alicia potrzebuje czasu dla siebie. Nie może należeć do fanów przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Niektórzy fani twierdzą, że zgodziła się na, to kiedy podpisała kontrakt, ale to nie jest prawdą. Chce być w świecie wrestlingu i w WWE, ale mądra kobieta wie, że nie może w tym siedzieć do końca życia. Ona sama nie chcę w tym być na zawsze. Chce mieć rodzinę i chce dowiedzieć się kto inny w tym wieku, co ona ma problemy z tymi samymi rzeczami, co ona.

Podzieliła się swoimi profilami na mediach społecznościowych, aby fani mogli podzielić się z nią swoimi historiami i swoimi problemami. Garcia powiedziała, że za jakiś czas znowu porozmawia z Alicią.

Reklamy