Wygląda na to, że Sexy Star nie pracuje już dla organizacji AAA po incydencie na TripleManii. Ostatnio przestała być reklamowana na gale tej organizacji w Tokio.

Gratulacje dla Holidead, która niedawno została nową Resistance Pro Wrestling Women’s Champion po tym, jak wygrała Fatal 4-Way Match na gali Rumble in The Summit. Poprzednia mistrzyni Rachael Ellering, która wzięła udział w tej walce, wygrała tytuł w maju 2016 roku i panowała przez ponad 320 dni.

Gratulacje dla uczestniczki Mae Young Classic Toni Storm, która ostatnio wygrała World of Stardom Championship w pojedynku z Mayu Iwatani. Pojedynek po dwóch minutach został przerwany, ponieważ Mayu zwichnęła swoje ramię. Sędzia przyznał zwycięstwo i tytuł Toni. Do kontuzji doszło, kiedy Mayu wymierzyła Missile Dropkick i spudłowała. Nie wiadomo kiedy powróci do ringu. Życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Pierwsza w historii Shine Champion Rain dwa dni temu zawalczyła po raz pierwszy od trzech lat. Rain odeszła na emeryturę po wypadku samochodowym, który uniemożliwił jej kontynuowanie tego sportu. Na początku 2016 roku przeszła operację biodra. Rain występowała również w TNA pod pseudonimem Peyton Banks.

Gratulacje dla Marii Kanellis i jej męża, którzy ogłosili w sieci, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Ogłoszono, że Ruby Riot i Beth Phoenix zostały dodane do WWE 2K18. Ta wiadomość została wyjawiona w specjalny Dzień DLC.

Stephanie McMahon ostatnio powróciła na ekrany WWE na odcinku SmackDown, gdzie pomogła swojemu ojcu po ataku Kevina Owensa. Na tym odcinku po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć Stephanie od WrestleManii 33. Pojawiły się informacje, że Stephanie może zastąpić swojego brata w jego roli komisarza niebieskiego show po Hell In A Cell. Będzie to część storylinu pomiędzy Shanem i Owensem. WWE rozważa też wpisanie je w storyliny na Raw, jeśli wyniki oglądalności nie ulegną poprawie.

PWInsider podaje, że Impact Wrestling jest zainteresowane uczestniczką Mae Young Classic, Tessą Blanchard. Jeśli Tessa faktycznie zadebiutuje dla organizacji, to wydarzy się to po Bound For Glory, czyli dopiero w listopadzie.

Gratulacje dla Kay Lee Ray, która zeszłej nocy stała się nową ICW Women’s Champion, kiedy pokonała Kasey Owens w main evencie wieczoru. Kay Lee dokonała również historii jako pierwsza zawodniczka, która wygrała ten tytuł po raz drugi. Kasey wygrała tytuł w lipcu w pojedynku z Kay Lee. Jej panowanie zakończyło się na 65 dniach.

Gratulacje należą się też Lady Shani, która ostatnio pokonała Ayako Hamade i została nową Reina De Reinas Championship (tytuł, który ostatnio odebrano Sexy Star). Shani po raz pierwszy zdobyła to mistrzostwo.

Obecna Shimmer Champion Mercedes Martinez 1 grudnia na gali Rise ma zawalczyć z Toni Storm.

W zeszłym tygodniu w sieci pojawiły się informacje o powrocie byłej mistrzyni Div Kaitlyn do ringu. The Wrestling Observer podaje, że w WWE toczyły się rozmowy na temat przywrócenia Kaitlyn do organizacji, którą opuściła w styczniu 2014 roku.

WWE rozważa też zorganizowanie pierwszego w historii Royal Rumble Matchu kobiet na nadchodzącą galę.