Rosemary, która na TripleManii została specjalnie kontuzjowana podczas pojedynku, niedawno dostała pozwolenie od lekarza na powrócenie do ringu. Na gali RISE Wrestling w Norwich (Anglia) The Demon Assassin wzięła udział w Tag Team Matchu, który jej drużyna wygrała.

To samo show, na którym Rosemary powróciła do ringu, pełniło funkcję seminarium prowadzonego przez Mercedes Martinez i Alundre Blayze. Panie wybrały Zoe Lucas, która ich zdaniem była najbardziej imponującą zawodniczką z całej grupy dziewcząt. Dzięki temu Zoe pojedzie do Stanów Zjednoczonych i wystąpi na gali RISE 5 – Rising Sun w listopadzie oraz weźmie udział w nagraniach gal Shimmer od 10 do 12 listopada. Gratulacje dla Zoe.

Ogłoszono również, że na gali RISE 6 – Brutality seminarium będzie prowadzone przez Alundre Blayze, Cheerleader Melisse i Bull Nakano. Gala odbędzie się 1 grudnia w South Gate (Kalifornia).

Na zeszłym odcinku Raw The Miz i Maryse oznajmili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Podobno para bardzo starała się, aby nikt nie dowiedział się o ich ciąży w celu uniknięcia plotek w internecie. Większość zawodników i pracowników z WWE dowiedzieli się podczas segmentu w ringu.

Na gali No Mercy Alexa Bliss postawi swój tytuł na szali w Fatal 4-Way Matchu, który ma wygrać, a potem w pełni skupić się na rywalizacji z Nia’ią Jax. Panie mają w końcu zmierzyć się na gali TLC lub dopiero potem po Survivor Series.

Miranda Salinas, która w lipcu wzięła udział w Mae Young Classic w styczniu przyszłego roku poleci do Japonii i wystąpi na galach Stardom.

Britt Baker ma ponownie wystąpić na gali Women Of Honor 13 października w Pittsburghu. Będzie to jej drugi występ w Women Of Honor. Pierwszy miał miejsce we wrześniu 2016 roku, kiedy wzięła udział w Tag Team Matchu.

Ostatnio na Raw puszczono promo byłej NXT Women’s Champion Asuki, która wkrótce powinna zadebiutować na czerwonym show. Gdy The Empress of Tomorrow w końcu zadebiutuje, cała dywizja ma kręcić się wokół niej. WWE postanowiło umieścić ją na Raw, ponieważ uważają, że dywizja potrzebuje większej pomocy niż na SmackDown. Jej debiut jest również powodem, dlaczego Emma dostała ostatnio lekki push i została umieszczona w walce o Raw Women’s Championship. WWE podbudowało ją, aby była postrzegana jako większa konkurencja dla debiutantki.

W sieci krążyły plotki, że podczas finałowego odcinka Mae Young Classic zobaczymy kolejne starcie pomiędzy Four Horsewomen z MMA i WWE. Niestety nic takiego nie miało jednak miejsca. Podobno Vince McMahon nie zaplanował ich pierwszej interakcji podczas nagrań turnieju i postanowił nie kontynuować tego storylinu, ponieważ Ronda Rousey i Shayna Baszler nie podpisały kontraktu z jego organizacją.

Podczas gdy walka na Survivor Series zapewne się nie odbędzie, WWE wciąż ma nadzieje, że dojdzie do pojedynku pomiędzy Rondą i Stephanie McMahon na WrestleManii.

Na początku WWE planowało, żeby w finałowej rundzie Mae Young Classic Kairi Sane zawalczyła z Toni Storm. WWE postanowiło zabookować ją w pojedynku z Shayną ze względu na cały program z Four Horsewomen. W poniedziałek podobno podjęto decyzję, aby Sane wygrała cały turniej.

Uczestniczka Mae Young Classic Princesa Sugehit zawalczyła z Zeuxis w Mask vs.Mask Matchu na gali organizacji CMLL. Starcie polega na tym, że zawodniczka, która przegra, musi zdjąć swoją maskę, które w Meksyku mają bardzo wielkie znaczenie. Dodatkowo był to Two out of Three Falls Match, który Princesa przegrała w wyniku czego, zdjęła swoją maskę na oczach całej widowni. Tym samym stała się pierwszą kobietą w historii CMLL, która straciła swoją maskę.

Film o rodzinie Paige Fighting With My Family został, po raz pierwszy puszczono w Los Angeles. Pro Wrestling Sheet podaje, że film wciąż potrzebuje doszlifowania, ale nie był zły. Inne źródła podają, że gra aktorska była dobra, ale scenariusz był bardzo przewidywalny. Nie wiadomo kiedy film będzie dostępny dla większej publiczności.

Była zawodniczka NXT Jamie Keyes 22 sierpnia urodziła swojego syna Jaxtona. Gratulacje dla Jamie.

W tym tygodniu po odcinku NXT na WWE Network zostanie, puszczony film dokumentalny o Alundrze Blayze zatytułowany Trailblayzer.

Lacey Evans napisała na Instagramie, że huragan Irma zniszczył jej cały dom oraz wszystkie pamiątki po jej zmarłym ojcu, który bardzo wiele dla niej znaczył.

Podczas odcinka Raw jeden z komentatorów Corey Graves powiedział podczas występu Enzo Amore, że on oszukuje na podatkach, oszukuje swoją dziewczynę oraz podczas pojedynków. Fanów bardzo zainteresował ten komentarz, ponieważ Enzo był w związku z zawodniczką NXT Liv Morgan. Zawodniczka napisała na Twitterze, że jest singlemi teraz nie jest przez nikogo zdradzana. Od tamtego momentu w sieci, co chwilę można zauważyć, jak flirtuje z byłym mistrzem UK Tylerem Batem.