Podczas Mae Young Classic WWE ogłosiło, że Kacy Catanzaro i Shadia Bseiso podpisały kontrakty z WWE. Kacy jest znana z show American Ninja Warrior.

Rhea Ripley ostatnio po raz pierwszy zawalczyła na Live Evencie NXT.

Przed galą Battleground WWE planowało pojedynek pomiędzy Charlotte Flair i Naomi o SmackDown Women’s Championship na SummerSlam. Plany zostały zmienione kilka dni przed Battleground.

Chłopak Dany Brooke Dallas McCarver zmarł kilka dni temu.

Lana pojawi się w przyszłym wydaniu magazynu Muscle & Fitness Hers.

WWE podobno było złe na Naomi i JBL z powodu ich rozmowy przy stole komentatorskim na SmackDown przed SummerSlam. JBL i Naomi mówili o tym, czy mistrzyni będzie miała jakieś specjalne wejście na najgorętszej gali lata. Naomi potwierdziła, że szykuje coś specjalnego, ale WWE podobno nie miało takich planów i przestraszyło się, że na kilka godzin przed show muszą coś wymyślić.

WrestleCade ogłosiło, że Sexy Star nie wystąpi na ich gali po tym, co wydarzyło się na gali TripleMania XXV.

Chodzą pogłoski, że The Iconic Duo Peyton Royce oraz Billie Kay wkrótce zadebiutują na SmackDown.

W nowym teledysku Katy Perry do piosenki Swish Swish można zobaczyć byłą Knockouts Champion Awesome Kong zresztą obsady GLOW.

TMZ podaje, że Paige nie zostaną postawione żadne zarzuty w skutku całego incydentu na lotnisku z Alberto El Patron.

Panująca jeszcze NXT Women’s Champion Asuka zapewne po przyjściu do głównego rosteru dołączy do rosteru Raw i odbędzie to się w okolicach gali TLC. Show odbędzie się 22 października i będzie to gala czerwonego show. Jej debiut zajmie tyle czasu z powodu złamanego obojczyka. Następną NXT Women’s Champion zapewne będzie zwyciężczyni Mae Young Classic.

W sieci pojawił się filmik, jak Sasha Banks jest wygwizdywana przez fanów pod jej hotelem, kiedy Sasha zignorowała ich okrzyki i poszła po pizze.

Solo Darling ostatnio podróżowała z WWE.

W sieci pojawiły się plotki, że Nikki Bella wystąpi w dwudziestym piątym sezonie Dancing with the Stars. Show powraca na ekrany w poniedziałek 18 września. W jednym z odcinków Total Divas Nikki już raz dostała propozycję wystąpienia w tym show, lecz odrzuciła tę szansę, by skupić się na powrocie do ringu.