W zeszłym miesiącu pisałem o tym, jak Taya Valkyrie straciła Reina de Reinas Championship, kiedy podstępem został jej odebrany.

—> Cała historia o poprzednim skandalu

Ostatnio pisałem też, że była Knockouts Champion Rosemary wystąpi na gali TripleMania XXV w Meksyku, gdzie zawalczy w Fatal Four Way Matchu o Reina de Reinas Championship z mistrzynią Sexy Star, Ayako Hamadą i Lady Shani.

Pojedynek zakończył się w kontrowersyjny sposób, ponieważ Sexy Star specjalnie kontuzjowała Rosemary, kiedy zapięła na jej ręce dźwignię. Wynikiem tego jest uraz stawu barkowego Rosemary. Osoby, które oglądały galę na żywo, powiedziały, że po tym, jak Rosemary odklepała, Sexy dalej po zakończeniu pojedynku trzymała dźwignię przez jakiś czas.

Atmosfera za kulisami była bardzo napięta. Doktorzy sprawdzali, jaki jest stan kontuzjowanej zawodniczki, a pomiędzy Sexy i Lady Shani doszło do prawdziwej bójki.

Wiele zawodników było wściekłych, gdy usłyszeli, co się wydarzyło.

Mia Yim napisała na Twitterze:

„Kocham moją czerwoną @WeAreRosemary. Jest prawdziwą profesjonalistką”.

Rhia O’Reilly:

„Jestem wściekła przez to, co stało się @WeAreRosemary zeszłej nocy. Jeśli chcesz naprawdę kogoś zranić/kontuzjować to profesjonalny wrestling nie jest dla ciebie”.

Joey Ryan:

„Czy są to dick flips, czy dźwignie, cały czas kładziemy swoje zdrowie w ręce innych osób. Jeśli zniszczysz to zaufanie, nie jesteś jednym z nas”.

Nicole Matthews:

„Ważna informacja: jeśli nie jesteś profesjonalistą i tak wielkim śmieciem, żeby specjalnie kogoś kontuzjować, GTFO. Nie potrzebujemy cię”.

Karen Jarrett:

„Wyślijcie Sexy Star do mojego domu! Moje Knockouts chcą Sexy Star w naszym domu!”

Allie:

„Nikt nie rani @WeAreRosemary i uchodzi z tym na sucho”.

Podobno kontuzja Rosemary nie jest poważna i nie będzie musiała długo czekać na powrót do ringu. Sexy wkrótce po walce opuściła arenę, ale Vampiro (jeden z szefów) sprowadził ją z powrotem i kazał przeprosić. Po przeprosinach Sexy znowu opuściła arenę, ponieważ Lady Shani dalej była wkurzona i chciała kontynuować bójkę.

Poniżej znajduje się filmik z zakończenia starcia.