– Jazzy Gabert def.Lea Knox

Jazzy dostała wielką owację do widowni i wygrała po zapięciu Anaconda Vice.

– Peyton Royce (with Billie Kay) def.Ruby Riot

Billie poczęstowała Ruby kopnięciem, kiedy Peyton rozpraszała sędziego. Royce następnie wciągnęła rywalkę do ringu i wykonała Fisherman Suplex, aby wygrać.

– Andrade Almas def.Cezar Bononi

Zelina Vega siedziała przy stole komentatorskim i rozkazała zadać Andrade ostateczny ruch.

– Sonya Deville def.Zeda

Koszmarny pojedynek.

– Ruby Riot & Nikki Cross def.The Iconic Duo (Billie Kay & Peyton Royce)

Kiedy pojedynek się zaczął, Ruby nie miała partnera. W pewnym momencie pojawiła się uśmiechnięta Nikki. Pomogła Ruby z nieprzyjaciółkami, po czym odeszła, pozwalając wygrać Riot pojedynek.

– Bianca Belair def.Lacey Evans

– Puszczono filmik o panowaniu Asuki. William Regal wszedł do ringu i przedstawił mistrzynię. Asuka powiedziała, że kocha NXT oraz że jest wdzięczna za NXT. Regal dodał, że Asuka broniła swojego mistrzostwa z honorem i stała się jedną z najlepszych mistrzów w historii WWE. Ogłosił, że on i Asuka zaczęli negocjować z szefami Raw oraz SmackDown, więc Asuka musi się zrzec NXT Women’s Championship. Pojawił się cały roster NXT, aby pożegnać się z Asuką. Ta powiedziała, że gdzie by nie poszła, NXT będzie z nią. Ember Moon chciała uścisnąć jej dłoń, ale nagle ją przytuliła. Triple H wręczył Asuce bukiet kwiatów, zabrał jej tytuł i przedstawił jako niepokonaną mistrzynię, która panowała 523 dni. Segment ma zostać wyemitowany 6 września. Wtedy Asuka oficjalnie zostanie pozbawiona tytułu.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.