Alexa Bliss, która tej niedzieli postawi swój Raw Women’s Title na szali, często jest postrzegana przez wielu fanów wrestlingu za ikonę piękna i seksu. W sieci można znaleźć pełno memów, zadedykowanych jej urodzi lub jej tyłkowi.

Ludzie często piszą, co by z nią zrobili, gdyby była ich dziewczyną i w końcu jeden z fanów przekroczył granicę, nie w sieci, lecz na Live Evencie WWE.

Klikając tutaj, znajdziecie filmik opublikowany na Twitterze przez jednego z fanów. Jego nagranie udokumentowało, jak mały chłopiec wychylił się ponad barierkę i dał Alexie klapsa.

Wideo również pokazuje jak Nia Jax, która niosła mistrzynię na ramieniu, próbowała zapobiec jego wyczynowi. Niestety nie udało jej się. Można też zauważyć reakcję niektórych fanów będących na widowni niedaleko tego chłopaka.

Ten materiał wywołał w sieci wielką burzą. Niektórzy fani byli zdania, że był to niewinny klaps oraz nawet zazdrościli chłopakowi i nazywali go szczęściarzem. Inni twierdzili, że nie ma w tym nic do śmiechu. Gdyby zrobił to dorosły mężczyzna, większość ludzi zareagowałaby inaczej. Ich zdaniem chłopiec powinien zostać upomniany przez WWE lub opiekunów.

Chłopak pewnie nie wiedział, w co się pakuje, dając jej klapsa, ale jestem przekonany, że gdyby internauci nie chwaliliby się tak swoimi pomysłami na spędzenie nocy z Alexą pod pierzyną, ten chłopak po prostu nie odważyłby się tego zrobić.

Nie jest to coś, co widzi się codziennie. Z chęcią poznałbym wasze zdanie na temat całego zdarzenia. Komentarze są wasze.