Monday Night Raw: WWE zaplanowało dwa Triple Threat Matche kwalifikujące do walki o miano pretendentki po tym, jak Bayley, która została wygwizdana, jak nigdy wcześniej, doznała kontuzji. Walki nie były straszne, ale wyniki były za to sporym rozczarowaniem. WWE w końcu mogło dać innym zawodniczkom z wyjątkiem Sashy i Jax dać szansę. Mało mnie obchodzi, kto wygra na następnym Raw. Byłbym o wiele bardziej podekscytowany na pojedynek Sashy i Mickie James. Jednak ucieszył mnie fakt, że WWE, chociaż zrobiło te Triple Threat Matche, a nie od razu przeszli do Jax vs.Banks.

Ocena show: 6/10

Tuesday Night SmackDown: Z tego, co rozumiem to podczas pojedynku pomiędzy Charlotte i Laną, spodenki Flair zsunęły się i widownia widziała jej tyłek albo jej bieliznę. Podobała mi się fabuła, którą panie opowiedziały. Lana ewidentnie nie była gotowa na taką przeciwniczkę, jak Charlotte i zostało to odpowiednio pokazane.

Walka pomiędzy Carmellą i Naomi nie była pięciogwiazdkowa, ale była okej. Nie rozumiem, dlaczego Carmella od razu nie wykorzystała walizki, skoro James jej pomógł i z łatwością pokonała mistrzynię. Nawet nie próbowali wykorzystać walizki. Bardzo dziwne. Scena pomiędzy Carmellą i Natalyą nie była najlepsza. Wolę Nattie, która nie mówi za dużo.

Ocena show: 6/10

095_SD_08082017ej_1236--e7bfccf0335ba9315a1d16ad50218031

Lucha Underground: Taya zresztą Worldwide Underground zawalczyła z The Rabbit Tribe o Azteckie medaliony. Jej drużyna przegrała. Nic specjalnego. Dobrze było zobaczyć jakąś kobietę w akcji na Lucha Underground po tak długim czasie.

Ocena show: 4/10

NXT: Peyton Royce i Billie Kay chciały pomóc całemu światu poprzez pokazanie wszystkim jak poprawnie nakładać makijaż. Do tutorialu nigdy nie doszło, ponieważ zauważyły Ruby Riot w tle i zaczęły się z niej nabijać. Wolałem ten gimmick w wykonaniu LayCool lub The Beautiful People. Zelina Vega wygłosiła promo i przyjęła wyzwanie Johnnyego Gargano. Nie jestem kompletnie sprzedany, jeśli chodzi o jej postać.

Ocena show: 1.5/10

Impact Wrestling: GFW wyprodukowało świetne promo, w którym Sienna mówiła o dwóch typach ludzi, którzy znajdują się na świecie. Są tacy, którzy pasują oraz tacy, którzy nie pasują. Na koniec dodała, że bohater zginął, kiedy pokazano sceny, gdy pokonała Rosemary w Last Knockout Standing Matchu. Mistrzyni potem urządziła strajk i nie chciała pozwolić na to, aby show było kontynuowane, zanim nie dowie się, kto będzie jej rywalką na Destination X.

Podobał mi się format tego segmentu. Sienna z tygodnia na tydzień staje się jedną z moją najbardziej ulubionych zawodniczek, lecz nie rozumiem tego jej feudu z Karen Jarrett. Między nimi nie ma chemii, a proma Karen w roli babyface’a nie są najlepsze. Bójka z Gail Kim i Sienną byłaby o wiele lepsza, gdyby widownia nie była taka martwa. Nie ma to, jak zabić dobry segment. Dzięki fani w Orlando. Byłoby również miło, gdyby wytłumaczyli nam sytuację z tytułami. Są dwa mistrzostwa? Sienna za każdym razem broni tylko Knockouts Champion czy GFW Women’s Championship? Żądam wyjaśnień!

Ocena show: 3.5/10