WWE bardzo się martwi o stan zdrowia Bayley. Podobno kontuzja barku, która jej się przytrafiła, może spowodować, że powróci do ringu dopiero w listopadzie lub dopiero na czas WrestleManii 34. Właśnie z tego powodu Bayley już została odsunięta ze swojej walki na SummerSlam. Kolejnym powodem do zmartwień był jej występ na zeszłym Raw, gdzie w środku ringu udzieliła wywiadu na temat swojego stanu. Dostała bardzo nieprzyjazną reakcję do fanów zebranych na widowni, co bardzo zdenerwowało Vince’a McMahona.

Eva Marie, która niedawno opuściła WWE, rok temu była jedną z topowych gwiazd na SmackDown. Z powodu jej zawieszenia cały push został odwołany. Teraz wychodzi na jaw fakt, że WWE zapewne planowało, aby Eva została pierwszą SmackDown Women’s Champion w historii. Mężczyzna, u którego WWE często zamawia nowe mistrzostwa, wyjawił, że WWE zamówiło u niego plakietki na tytuł z inicjałami Marie.

W wywiadzie z RollingStone Eva wyjawiła też, że pewnego dnia może powrócić do WWE z okazji WrestleManii lub SummerSlam i w końcu wygrać swój pierwszy tytuł w karierze.

Netflix ogłosiło, że pojawi się drugi sezon GLOW.

17 sierpnia na gali Destination X odbędzie się Knockouts Championship Match pomiędzy mistrzynią Sienną i pretendentką Gail Kim. Gala odbędzie się na żywo.

WWE podobno planuje jakiś push dla byłej gwiazdy Total Divas Mandy Rose, która teraz występuje na Live Eventach NXT. Wkrótce ma częściej pojawiać się na odcinkach NXT.

Road Dogg, który jest szefem Creative Teamu SmackDown, napisał na Twitterze, że chcę, aby Sarah Logan występowała u niego na SmackDown. Dogg napisał też na Twitterze wiadomość, która sugerowała, że WWE nie chciało zwolnić Evy Marie, tylko ona sama chciała odejść.

Ogłoszono, że Baron Corbin i John Cena zawalczą ze sobą na SummerSlam, gdzie najprawdopodobniej pojawi się też Nikki Bella, która na Twitterze napisała, że nie może się doczekać, kiedy będzie siedziała w pierwszym rzędzie i oglądała, jak jej narzeczony da Corbinowi nauczkę.

Talking Smack i Unfiltered są jednymi z show WWE Network, które niedawno zostały odwołane. Teraz okazuje się, że WWE wycofało też program NXT Insider, który prowadziła Cathy Kelley.

Wygląda na to, że zwyciężczyni ostatniego Tough Enough Sara Lee powróciła do świata wrestlingu. Lee, która jesienią odeszła z WWE z powodu ciąży, nigdy nie zadebiutowała na ekranie NXT, ale kilka razy wystąpiła na Live Eventach. Na Twitterze pojawiły się zdjęcia, jak trenuje w szkole I Believe in Wrestling w Orlando. W maju urodziła córeczkę o imieniu Piper.

Ostatnio w sieci pojawiły się plotki, że Paige znajduje się za kulisami Raw, ponieważ na Snapchacie WWE pojawiło się poniższe zdjęcie. Okazało się, że nie była to Paige, tylko Sasha Banks przebrana za zombie w celu przestraszenia innych pracowników WWE. Całą metamorfozę The Bossa możecie również zobaczyć poniżej.

Paige-backstage

Asuka obecnie jest 8 najdłużej panującym mistrzem w historii WWE. Pod koniec lipca pokonała panowanie The New Day.

Kairi Sane, która podczas nagrań Mae Young Classic doznała wstrząśnienia mózgu, ostatnio powróciła do ringu na Live Evencie NXT. Razem z Dakotą Kai i Aliyahą pokonały Billie Kay, Peyton Royce i Shayne Baszler w sześcioosobowym pojedynku drużynowym. Jak na razie nie ma żadnych informacji o tym, czy Shayna podpisała jakiś kontrakt z WWE.