Ring Of Honor (teoretycznie było to show z zeszłego tygodnia, ale wtedy nie mogłem go jeszcze obejrzeć, więc jest tutaj): ROH postanowiło po raz trzeci wyemitować specjalną edycję ROH z udziałem tylko ich dywizji kobiet. Byłoby lepiej, gdyby Women Of Honor pojawiały się na każdym show no, ale cóż. Ze wszystkich odcinków poświęconych WOH, ten podobał mi się najmniej. To, że odbyły się tylko trzy pojedynki, pokazuje, jak bardzo dywizja się zmniejszyła przez ostatnie kilka miesięcy. Brakuje im zawodniczek oraz ciekawych storylinów.

Kris Wolf i Sumie Sakai zawalczyły o Stardom High Speed Championship należące do Kris. Nie jestem jej wielkim fanem, ale nie był to zły pojedynek. Brakowało tej atmosfery dzięki, której starcie wydawałoby się wyjątkowe. Zakończenie przyszło z nikąd. Tak jakby był to botch. Jenny Rose i Mandy Leon zawalczyły ze sobą po tym, co wydarzyło się niedawno w ich przyjaźni. Zdecydowanie był to najgorszy pojedynek z całego show. Tak jak już kiedyś powiedziałem, Mandy jest okropna w ringu i sprawia wrażenie, że robi się coraz gorsza. Jenny nie jest zła, ale brakuje jej jakiegoś wyrazistego charakteru. Cieszę się, że ona wygrała głównie z braku sympatii względem Leon.

Main eventem gali był Triple Threat Match pomiędzy Kelly Klein, Karen Q i Deonną Purrazzo. Starcie było dziwne, ponieważ Klein wypadła jako babyface, a przecież powinno być na odwrót. Momentami zapominało się, że jest to Triple Threat Match. Nie było wiele trzech osobowych akcji, co mnie zawiodło. Karen jednak nie przestaje mi imponować. Ona w przyszłości będzie wielką gwiazdą. Mówię Wam!

Ocena show: 5/10

DGF7plrXkAEQGGN

Monday Night Raw: Bayley i Nia Jax stoczyły pojedynek, który widzieliśmy już za dużo razy. Z chęcią zobaczyłbym coś świeżego jak np. Tag Team Match lub Mix Tag Team Match z największymi zawodnikami. Bayley wygrała po tym, jak Alexa Bliss interweniowała, a Nia została odliczona poza ringiem. Najważniejszą częścią walki była chwila, kiedy Bayley doznała kontuzji barku przez, którą nie zawalczy na SummerSlam. Osobiście cieszę się, że nie zobaczymy kolejnego starcia pomiędzy Bayley i Bliss. Wszystkie były nudne jak flaki z olejem.

Może to dziwnie zabrzmieć, ale ta kontuzja i przerwa Bayley może dla niej zdziałać cuda. Jeśli powróci po kilku miesiącach, widownia może znowu będzie ją uwielbiać. Może to być wspaniała szansa dla WWE, aby odbudować jej postać. Mam nadzieje, że tego nie zmarnują.

Ocena show: 2/10

Tuesday Night SmackDown: Kolejny Tag Team Match. Meh.

Ocena show: 3.5/10

NXT: Asuka i Ember Moon odstawiły jeden z najlepszych segmentów w tym roku. Asuka jako postać jest nieskazitelna. Wie dokładnie co powiedzieć i co zrobić w każdej sytuacji. Ludzie tego świata nie zasługują na jej wspaniałość. Moon dalej jest irytująca, gdy mówi, ale wszystko, co powiedziała, miało sens. Moment, kiedy Asuka chciała uścisnąć jej dłoń, a potem ją spoliczkowała najbardziej niż kiedykolwiek kogoś wcześniej, był czystym złotem. FLAWLESS!

Sonya Deville pokonała kogoś, kto wyglądał jak starsza siostra Charlotte. Oglądało się to dość niewygodnie. Jenna Van Bamel nie pokazywała za bardzo nic imponującego. Był to kolejny squash, ale Sonya za każdym razem pokazuje coraz więcej osobowości. Co się stało z Liv Morgan, Aliyahą i The Iconic Duo?

Ocena show: 7.5/10

007_NXT_07122017ca_1868--7da5ce6c4f7ac2b10951edca91d33e59

Main Event: Emma i Mickie James zawalczyły w rewanżu. Ich poprzednie starcie bardziej mi się podobało ze względu na kiczowate zakończenie tej walki. Cieszę się, że Emma coś wygrała. Każde zwycięstwo jest lepsze niż żadne zwycięstwo, ale to wypadło wyjątkowo słabo.

Ocena show: 3/10

Reklamy