Kilka dni temu podałem, że dwie topowe zawodniczki, Becky Lynch oraz Bayley zmagają się z pewnymi kontuzjami, które nie są jeszcze dobrze znane.

—> Informacje o stanach Becky i Bayley

Okazuje się, że dwie uczestniczki Mae Young Classic, Kairi Sane i Xia Li również zmagają się z problemami zdrowotnymi. Obie zawodniczki podobno doznały swoich kontuzji podczas nagrań Mae Young Classic.

Sane nie może walczyć z powodu wstrząśnienia mózgu, którego zapewne doznała podczas pojedynku z Toni Storm w półfinałowej rundzie turnieju. W sieci pojawiło się nagranie, w którym ewidentnie jedna z zawodniczek popełniła jakiś błąd. Kairi ma być już wkrótce gotowa do akcji.

Natomiast pierwsza w historii Chińska zawodniczka WWE Xia Li zmaga się z jakąś kontuzją ramienia, co wynika ze zdjęcia, które sama opublikowała na swoim Instagramie. Li nie zaszła w Mae Young Classic tak daleko, jak Sane. Została wyeliminowana już w pierwszej rundzie, ale do kontuzji podobno doszło podczas treningu w Performance Center.

—> Wyniki nagrań Mae Young Classic

Wiele osób spekuluje, że Alicia Fox dołączyła do listy kobiet z Raw, które zmagają się z jakimiś kontuzjami. Była Divas Champion ostatni raz pojawiła się na ekranie 11 lipca na odcinku 205 Live, gdzie Noam Dar zakończył ich związek i złamał jej serce. Jej ostatnia walka miała miejsce ponad dwa miesiące temu na gali Extreme Rules w Mix Tag Team Matchu, podczas którego fani zauważyli, że z Alicią jest coś nie tak.

Niedługo po tym Alicia pojawiała się przez jakiś czas z kołnierzem wokół karku zapewne dla storylinu. Na razie żadne wiarygodne źródło nie podało czy Alicia faktycznie doznała jakiejś kontuzji, czy WWE po prostu nic dla niej nie ma tak jak dla większości zawodniczek na Raw, ale dotychczas Fox często walczyła przynajmniej na Live Eventach.

Reklamy