Pretendentka do Raw Women’s Championship Bayley podczas pojedynku z Nią Jax doznała nieokreślonej do tej pory kontuzji i jej walka z Alexą Bliss o tytuł kobiet na najgorętszej gali lata stała pod znakiem zapytania. Teraz już wiemy, jaki jest stan Bayley i pojedynku o pas kobiet.

WWE opublikowało w sieci filmik, w którym Mike Rome wyjawił, że Bayley ma wybity bark i oficjalnie nie weźmie udziału w walce z The Wicked Witch of WWE. Pomimo tego Bayley pojawi się na dzisiejszym Raw i wypowie się na temat całego wydarzenia.

WWE ogłosiło również, że na dzisiejszym Raw odbędą się dwa Triple Threat Matche. Zwyciężczynie tych dwóch pojedynków zmierzą się ze sobą za tydzień na następnym wydaniu Raw. Zwyciężczyni ich starcia zmierzy się z Alexą na SummerSlam.

Oficjalne uczestniczki tych Triple Threat Matchy nie zostały jednak wyjawione. Oprócz Bayley w rosterze Raw znajdują się Emma, Nia Jax, Sasha Banks, Dana Brooke i Mickie James. Nie zapominajmy też o Alicii Fox, która być może zmaga się z jakąś kontuzją oraz o Summer Rae i Paige, które niedługo mają powrócić ze swoich przerw.

Niewykluczony jest też powrót Nikki Belli, która miała powrócić w okolicach SummerSlam. Była Divas Champion przed odejściem na przerwę należała do rosteru SmackDown, lecz to nie oznacza, że może powrócić jako część czerwonego show.

Do rosteru Raw należy też dwukrotna mistrzyni Maryse, która nie walczyła od WrestleManii 33, po ponad pięcioletniej przerwie więc jej występ jest mało prawdopodobny.

Krążyły ostatnio informacje, że na główny roster trafią wkrótce jakieś gwiazdy z NXT. To może być świetna okazja, aby jedna z nich wystąpiła dzisiaj w jednym z Triple Threat Matchy.

Czas pokaże, co tak naprawdę WWE zaplanowało.

Reklamy