Jedna z największych gwiazd Japońskiej organizacji kobiet Stardom Io Shirai miała w tym roku zadebiutować w WWE, ale najwyraźniej do tego nie dojdzie.

Ostatnio w main evencie show Io zaproponowała Viper dołącznie do jej grupki Queen’s Quest, co Viper zaakceptowała. Ogłoszono, że Io powróci do ringu 13 sierpnia, oraz że wystąpi w nadchodzącym turnieju Five Star Grand Prix. Io rzuciła też wyzwanie na pojedynek o Artist of Stardom Championship.

Wszystkie wymienione powyżej sytuacje sugerowałyby, że Io prędko nie zawitałaby w Performance Center, gdzie miała się zgłosić pod koniec lata.

Dave Meltzer podaje, że WWE zmieniło swoje zdanie co do zatrudnienia jej i dlatego Io ma tyle przyszłych planów w Stardom. Przyczyną zmiany planów są jej problemy z karkiem, które zostały wykryte podczas testów przeprowadzonych przez WWE. Io została poproszona przez organizację, aby na jakiś czas zrobiła sobie przerwę od ringu i tak postąpiła. Doktorzy pozwolili jej powrócić do ringu po terapii, ale wtedy WWE nie było już zainteresowane sprowadzeniem jej do WWE.

Reklamy