Brandi Rhodes najwyraźniej nie pracuje już dla GFW, ponieważ jest reklamowana na pojedynek Women Of Honor na 29 lipca. Razem z Sumie Sakai zawalczą przeciwko Mandy Leon i Jenny Rose.

Priscilla Kelly została pierwszą Shine Nova Champion po tym, jak na Shine 44 pokonała Candy Cartwright w finałowej rundzie ich wielkiego turnieju. Gratulacje dla Priscilli.

Taya, która niedawno odeszła z organizacji AAA, jest reklamowana na gale GFW 4 i 5 sierpnia w Nowym Yorku. Będą to pierwsze Live Eventy organizacji od ponad dwóch lat.

Thea Trinidad będzie występowała w NXT pod pseudonimem Zelina Vega.

Becky Lynch i zawodniczka MMA Cris Cyborg od wielu dni wysyłają do siebie wiadomości na Twitterze. Cybor nawet rzuciła Becky wyzwanie na pojedynek na SummerSlam.

Ostatnio odwołano dwa show Renee Young na WWE Network. WWE ogłosiło, że Unfiltered i Talking Smack nie będą już emitowane. Później okazało się, że Talking Smack będzie nagrywane po galach PPV, ale nie po każdym odcinku SmackDown. W dodatku Renee i Daniel Bryan dowiedzieli się o tym na Twitterze. Renee po kilku dniach napisała, że teraz będzie pracować dla Raw i SmackDown.

Kilka tygodni temu krążyły plotki, że była prezydent TNA Dixie Carter pojawi się na Raw oraz będzie wkręcona w storyline z Kurtem Anglem, jednak do tego nie doszło.

Ember Moon dostała swoją pierwszą figurkę.

DFM8IqTUMAEUhPE

Pojedynek pomiędzy nią i Asuką o NXT Women’s Championship na NXT TakeOver: Brooklyn III został oficjalnie potwierdzony. Co do panowania Asuki to ostatnio pobiła rekord Demolition, którzy panowali z Tag Team Championship przez 478 dni. Wkrótce pobije rekord The New Day.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun Diva Diaries z Kennadi Brink, która odgrywała rolę sędziego podczas Mae Young Classic.

Jeremy Borash potwierdził ostatnio, że Gail Kim zajmie rolę agenta za kulisami w GFW po tym, jak na dobre odejdzie z walczenia w ringu.

WWE sprowadziło wiele kobiet do wzięcia udziału w Mae Young Classic. Zawodniczki o różnych typach ciała, różnych kolorach skóry, różnych narodowościach, różnych wiekach i różnych poziomach doświadczeń. Podobno różne osoby w WWE nie były zadowolone z wyglądu niektórych kobiet. Uważają, że wszystkie kobiety na ekranie WWE powinny być seksowne, a niektóre z nich nie spełniały tego wymagania. W organizacji są też osoby, które sądzą, że publiczność lepiej reaguje na porządny wrestling w wykonaniu kobiet niż ich seksapil czy urodę. Mocnym argumentem, którego użyli jest to, że wyniki oglądalności są teraz lepsze niż w latach, kiedy walczyły Divy.

Była TNA Knockouts Champion Madison Rayne założyła konto na YouTube, do którego możecie przejść tutaj. Ostatnio pojawiły się informacje, że Madison odeszła z GFW, ale jak na razie ta wiadomość nie została przez nią potwierdzona. Faktem jest, że ostatnimi czasy Madison zaczęła częściej występować na scenach niezależnych.

Britt Baker ostatnio straciła swój International Wrestling Cartel Women’s Championship w walce z LuFisto. Britt posiadała mistrzostwo przez 225 dni. Po walce panie uścisnęły swoje dłonie, a potem przyszła Katie Arquette rzuciła wyzwanie nowej mistrzyni. LuFisto i Katie zawalczą o mistrzostwo w Steel Cage Matchu 19 sierpnia.

Kelly Klein, Bea Priestley i Scarlett Bordeaux w październiku zadebiutują w Japońskiej organizacji Stardom.

Po SummerSlam ma podobno odbyć się kolejne SuperStar Shake-up, w którym oprócz przeniesienia zawodników z Raw i SmackDown, kilka zawodników z NXT ma zostać przywołanych na główny roster. Podobno WWE zamierza wysłać kilka zawodników z głównego rosteru do NXT. Mają to być zawodnicy, którzy nie mają nic do roboty na głównym rosterze, a Vince McMahon nie jest nimi specjalnie zainteresowany.

W sieci pojawiły się krótkie filmy dokumentalne o dwóch zawodniczkach ze scen niezależnych, które w grudniu 2016 roku podpisały kontrakty z WWE i kilka miesięcy temu wystąpiły w swoich ostatnich pojedynkach na scenach niezależnych. Filmy są o Nixon Newell, która nie wystąpiła w Mae Young Classic z powodu kontuzji oraz o Evie znanej też jako Dakota Kai.

Podobno w barze w Nashville wydarzył się nieprzyjemny incydent pomiędzy Braunem Strowmanem i Karen Jarrett. Strowman nie miał pojęcia, kim Karen jest, kiedy ta poprosiła go o autograf dla jego syna, ponieważ jest jego ulubionym zawodnikiem. Braun podobno był bardzo nieuprzejmy i nawet przeklął, wciąż nie wiedząc, kim jest Karen, która mu głośno odpowiedziała na oczach wszystkich zebranych zawodników w barze. Podczas jej krzykliwej wypowiedzi Karen wyjawiła, że ojcem jej syna jest Kurt Angle, który pracuje obecnie w WWE. Wiele fanów może nie wiedzieć, że Karen, zanim wyszła za Jeffa Jarretta, była żoną Kurta i ma dzieci z obiema mężczyznami. Braun zaczął przepraszać Karen za swoje niepoprawne zachowanie i zaproponował jej, że padnie przed nią na kolana, jeśli Karen nie powie o tym swojemu byłemu mężowi. Jarrett oznajmiła, że Kurt i tak się dowie, ponieważ Braun nie powinien się tak zachować w stosunku do żadnego fana, a zwłaszcza w stosunku do matki, która prosi o autograf dla swojego dziecka.

Dzisiaj na odcinku Impact Sienna i Rosemary zawalczą w rewanżu ze Slammiversary. Będzie to Last Knockout Standing Match o GFW Knockouts Championship.