Poniżej znajduje się streszczenie odcinka Table For 3 z Renee Young, Litą i Coreyem Gravesem. Odcinek został wyemitowany 24 lipca.

Na początku mówili o tym, jak zakręcony jest czas WrestleManii. Wszyscy zostali wyrwani ze swoich rutyn przez tę galę. Bali się, że nie będą mieli szansy ze sobą spędzić trochę czasu. Lita i Renee ostrzegły Coreya, który zawsze wychodzi z jakiegoś przyjęcia i nikomu nie mówi, że wraca do domu, tylko znika. Pewnego dnia ktoś kiedyś go porwie i wszyscy będą myśleli, że Graves po prostu wrócił do domu. Corey tłumaczy się, że robi tak, ponieważ wie, że gdyby się z kimś żegnał, to zaczęto by go namawiać, żeby został na dłużej, a on nie potrafi odmawiać.

Renee i Lita wspominały swój występ w barze karaoke, gdzie strasznie się nakręciły na wielki występ i były gotowe na sławę oraz pochwały, ale nikt z publiczności nie poświęcał im uwagi. Jak to same określiły, można było usłyszeć świerszcze. Kiedy zaczęli jeść, to Renee zaczęła narzekać, że na Total Divas zawsze, kiedy była na kamerze to coś żarła. Oglądanie samej siebie i Deana w telewizorze było dziwne. Wypadła jakby była trochę spięta i strasznie dziewczęca. Przy Deanie na taką wypada. Corey nigdy nie widział, żeby Dean i Renee się kłócili. Kiedy on wraca do domu, to po dwóch dniach jego żona nie może już z nim wytrzymać. Young zawdzięcza to temu, że są razem, ale wciąż są oddzielnymi osobami. Często w związkach osoby stają się tą samą jedną osobą, a oni czasami są osobno i każdy robi coś, co lubi robić.

Renee wspomniała NXT TakeOver, kiedy Corey ogłosił, że nie będzie już nigdy walczył oraz zostanie komentatorem. Ich obecna praca nie jest łatwa, ale Graves jakimś cudem robi to z łatwością. Corey cieszy się, ponieważ może być sobą. Może oglądać wrestling i rozmawiać o tym. Corey przyznał, że Renee widziała go w jego najgorszym stanie. Teraz siedzi na długich spotkaniach, siedzi przy stole komentatorskim i udaje, że jest czymś zajęty. Renee skomplementowała jego zdolności, ponieważ jest sobą.

Lita wspomniała, kiedy po raz pierwszy zasiadła przy stole komentatorskim w 2002 roku, gdy doznała kontuzji karku i chcieli, umieścić ją na ekranie w jakiejś roli więc komentowała Sunday Night Heat. Była w tym okropna. Dostała taką świetną szansę, ale nie doceniała jej, ponieważ chciała wtedy walczyć. Czuła się z tym źle, bo w tym samym czasie oglądała, jak inne zawodniczki robią w ringu to, czego ona nie może. Musiała to przeboleć i starała się być dobra w swojej nowej roli, ponieważ wiedziała, jak ciężko zawodnicy pracują w ringu. Renee mówiła o tym, jak ciężko jest dla nich znaleźć inną pracę. Można pracować w telewizji, ale nie pójdzie się potem pracować w banku. Lita powiedziała, że martwi się o to, co jej szefowie o niej uważają, ale dotarła do WWE, nie przejmując się tym, co inni o niej myślą.

Corey został zapytany o swoje ulubione koncerty, do czego dołączyły się też panie. Zaczęli też opowiadać historie o tym, jak w kilku sytuacjach nie zostali, przez siebie zaproszeni na bardzo pożądane koncerty.

Lita została zapytana, czy spotkała kiedyś jakiegoś gwiazdora, którym była tak zafascynowana, że nie mogła wykrztusić ani słowa. Przyznała, że zdarzyło się to tylko raz, kiedy spotkała Paula Reubensa (Pee-wee Hermana). Corey opowiedział historię, jak na swoje urodziny dostał kilka e-maili od niego, w którym życzył mu wszystkiego najlepszego. Myślał, że Paul ma jakiś program dzięki, któremu automatycznie wysyła wiadomości do osób, które mają urodziny, ale kiedy do niego napisał, to otrzymał odpowiedź. Renee dowiedziała się, że Paul jest wielkim fanem WWE i stąd Lita oraz Corey go znają. Lita opowiada historię, w której Edge z okazji przejścia na emeryturę w listopadzie 2006, poprosił Paula o wiadomość do Lity i był to dla niej niezwykły moment. Kilka razy z nim rozmawiała przez telefon, ale po jednym z jego show, gdy spotkali się po raz pierwszy, to nie mogła wykrztusić z siebie słowa. Hamowała potok słów, które chciała powiedzieć. Była zażenowana tym, jak się zachowała i od tamtego momentu do niego nie pisała. Potem w 2010 roku Paul był raz Generalnym Menadżerem Raw, które wtedy odbywało się w jej mieście, więc nakręcili razem scenę dla Raw. Corey wyjawił, że on miał podobną sytuację z The Rockiem, którego po raz pierwszy raz zobaczył osobiście. Wtedy zrozumiał, dlaczego on jest jedną z największych gwiazd. Wyglądał jak gwiazda.

Zawstydzony Corey wyjawił, że jest bardzo emocjonalną osobą i czasami płacze oglądając różne rzeczy w telewizji. Young przypomniała się historia, kiedy była z nim na obiedzie w restauracji i Corey był zauroczony jakimś niemowlęciem, które było niedaleko ich.

Lita postanowiła, że muszą spotkać się w Las Vegas, gdzie mieszka Renee. Teraz trudno im spędzić trochę czasu, ponieważ są podzieleni na Raw i SmackDown. Panie postanowiły, że muszą odstawić swój popisowy numer w karaoke przed publicznością, która to doceni. Lita uświadomiła im, że muszą to szybko zrobić, ponieważ zanim się obejrzą, znowu będzie kolejna WrestleMania.

Reklamy