Była zawodniczka WWE i jedna z pierwszych gwiazd oryginalnego GLOW, Ivory udzieliła wywiadu dla strony For The Win, gdzie skomentowała nowy serial na Netflix o kobiecym wrestlingu oraz dzisiejszy stan wrestlingu kobiet w WWE, gdzie za swojego czasu trzykrotnie wygrała mistrzostwo kobiet.

Ivory została zatrudniona przez WWE na początku 1999 roku po tym, jak wystąpiła jednego wieczoru jako jedna z prostytutek The Godfathera. Była mistrzyni wytłumaczyła, że WWE potrzebowało kogoś, kto dobrze wygląda w sukience i jest w stanie zrobić coś w ringu. Dzięki swojemu doświadczeniu z Gorgeous Ladies of Wrestling Ivory nadawała się świetnie.

—> Cały wywiad z Ivory

W tamtych czasach częściej zdarzały się Bra and Panties Matche niż solidne walki kobiet. Ivory była jedną z pierwszych zawodniczek, która nie była tylko wymalowaną lalką barbie, ale kimś, kto chciał dobrze wypaść w ringu.

„Uświadomiłam sobie, że wrestling jest czymś, co lubię robić – było to wyzwanie, było przerażające i było podniecające. Zawsze próbujesz, wypaść lepiej niż naprawdę jesteś. Nigdy nie uważałam, że jestem dobra aż do samego końca, jeśli mam być szczera”.

WWE jednak nie przestawało zatrudniać modelek. Kilka z nich potrafiło coś zrobić wewnątrz ringu, ale większość jej zdaniem nawet nie była, poddana żadnym treningom.

„Każdy albo został zwolniony, albo odszedł i wszystkie cycate dziewczyny przyszły oraz wszystko było bardzo upokarzające moim zdaniem. Nie sądzę, że chcieli, aby dziewczyna z Diva Search zaczęły trenować. Chcieli, żeby wyglądały seksownie i niestety głupio. Wiele z nich później zaczęło trenować i dokonały wielkich rzeczy w świecie wrestlingu. Nie mam nic przeciwko nim. Były umieszczone w sytuacji, które były nieuczciwe. To tak jakby się było zawodnikiem NFL i nie dostajesz pracy w swoim sporcie, który trenowałeś przez całe swoje życie, a twoje miejsce jest dawane zawodnikom, którzy nie mają zielonego pojęcia o footballu. To nie ma nic wspólnego z nimi jako osoby. Były po prostu umieszczone w takiej kategorii. Mam nadzieje, że dostały dobre wypłaty za te wszystkie kłopoty”.

Ivory z wielu powodów jest teraz zadowolona z obecnego stanu dywizji kobiet w WWE. Była na WrestleManii w Orlando w tym roku i miała kilka dobrych słów na temat zawodniczek, które zobaczyła. Najbardziej podobało jej się to, że panie po prostu walczyły.

„Dla mnie teraz są interesujące. Kilka z nich miało różne typy ciała. Byłam bardzo zadowolona z tego, jak daleko sprawy zaszły od czasów Diva Search”.

Jej dni w ringu są już dawno zakończone. Niedawno wystąpiła w teatrze w Waszyngtonie, gdzie też prowadzi żłobek dla psów. Przez trzy miesiące chodziła na lekcje śpiewu, aby dobrze wypaść jako Velma Kelly w musicalu Chicago. Była mile zaskoczona, kiedy ludzie zatrzymywali ją na ulicy i gratulowali świetnego występu.

Reklamy