WWE wkrótce zwolni kilka zawodniczek?

PWInsider podaje, że WWE planuje zarządzić wielkie sprzątanie w szatniach kobiet we wszystkich trzech rosterach.

Celem zwolnienia kilku zawodniczek jest zrobienie miejsca dla nowych gwiazd oraz dla sióstr Bella, które prędzej czy później najprawdopodobniej wrócą do akcji.

WWE również uważa, że trzymanie tak wielu kobiet jest stratą pieniędzy, ponieważ dla większości z nich nie ma nic do roboty. W pewnym stopniu wiąże się to też z tym, że WWE często urządza wieloosobowe pojedynki. Można to sobie też przetłumaczyć tak, że WWE po prostu nie wie, jak bookować swoją dywizję kobiet.

Podobno rozważano zwolnienie takich osób jak Emma, Summer Rae, Aliyah, Mandy Rose i nawet Renee Young. Największym zaskoczeniem jest to, że WWE rozważało przez jakiś czas zwolnienie Natalii, ale uznano, że lepiej byłoby, gdyby odeszła na emeryturę niż została zwolniona.

Dla wielu fanów ta informacja może być szokująca, ale niektóre kobiety, które zostały wymienione powyżej oraz parę innych, nie ma co robić, więc może lepiej by było, gdyby zostały zwolnione i może byłyby lepiej traktowane w innych organizacjach.

Uważacie, że WWE naprawdę kogoś wkrótce zwolni?

Reklamy

6 thoughts on “WWE wkrótce zwolni kilka zawodniczek?

 1. Widać,że WWE nie ma pomysłu na dywizję kobiet. Mając tyle wspaniałych zawodniczek mogliby tworzyć różne feudy. Z drugiej strony trzymanie zawodniczek takich jak Summer Rae,która już od wielu miesięcy nie pojawia się na ekranach WWE jest bezsensu. Federacja traci pieniądze,a Summer nie rozwija się. Chętnie zobaczyłabym ją w TNA albo GFW. Mandy i Emma mają potencjał,ale fedka chyba nie za bardzo wie jak pokierować ich postacie.

  Polubienie

 2. Trzymanie Summer na siłę nie ma sensu, lepiej żeby ja zwolnili ,bo nie oszukujmy się ,nic już nie osiągnę w WWE. Po zwolnieniu podpisałaby kontrakt z GFW albo występowałaby na scenach niezależnych. Na jej miejsce mogłyby zostać zatrudnione nowe,bardziej utalentowane zawodniczki które wzięły udział w Mae Young Classic np. Mia Yim,Toni Storm,Kay Lee Rey.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Summer nie widać od dłuższego czasu, Emma jak dla mnie jest postacią bez pomysłu. Mandy ma potencjał. Brakuje mi za to strasznie Paige. Jej postać i osobowość super przebija sie na niejednokrotnie obserwowanym kiju w tyłkach dywizji. To smutne, bo więcej baedsiej wyrazistych storylinow mogłoby istotnie to poprawić. Coraz więcej jobberek.

  Polubienie

 4. Summer nie widać od dłuższego czasu, Emma jak dla mnie jest postacią bez pomysłu. Mandy ma potencjał. Brakuje mi za to strasznie Paige. Jej postać i osobowość super przebija sie na niejednokrotnie obserwowanym kiju w tyłkach dywizji. To smutne, bo więcej baedsiej wyrazistych storylinow mogłoby istotnie to poprawić. Coraz więcej jobberek.

  Polubienie

 5. Szkoda tylko Summer i Emmy by było, dziwne ze rozważali nad zwolniem Nattie przecież ona jest z rodziny Hartów, już bardziej bym się spodziewał ze WWE rozważa nad zwolnieniem Fox czy Taminy

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s