AAA to organizacja wrestlingu w Meksyku. Do niedawna Taya, która jest znana z występów w Lucha Underground, była ich mistrzynią Reina de Reinas, ale ostatnio tytuł został jej odebrany.

Powodem na odebranie jej mistrzostwa było to, że w No Disqualification Matchu z Ayako Hamadą, Taya zapięła jakąś nielegalną dźwignię. Pomimo tego, że zwyciężyła i wygrała pas, po jakimś czasie postanowiono jej go odebrać.

Cała sprawa jest bardzo kontrowersyjna, ponieważ AAA poprosiło Johnny’ego Mundo, aby przywiózł ze sobą mistrzostwo Tayi, ponieważ potrzebują go do jakiejś sesji zdjęciowej. Johnny również występuje w Lucha Underground i AAA oraz jest narzeczonym Tayi w prawdziwym życiu, więc zgodził się przywieść jej tytuł.

To wszystko wydarzyło się 30 czerwca. Dzień później AAA ogłosiło, że Reina de Reinas Championship zostało zawieszone, a Taya przestaje być mistrzynią Oznacza to, że organizacja okłamała Taye oraz Mundo i nie powiedziała im, co zamierzają zrobić.

Kilka dni temu Sexy Star wygrała zawieszony Reina de Reinas Championship i została nową mistrzynią.

Vampiro, który jest jednym z szefów w tej organizacji, powiedział widowni, że Taya nie pojawiła się na gali, na której miała postawić swój tytuł na szali. Prawda jest taka, że Taya w ogóle nie miała się na niej pojawić. Nikt jej nie powiadomił o tych planach.

Taya rzecz jasna skomentowała całą sytuację na Twitterze. Napisała, że znowu nóż został wbity w jej plecy, co jej w ogóle nie zdziwiło. Oznajmiła również, że to, co się dzieje, to nie jest storyline. Kiedy jeden z fanów spytał się, czy zażąda walki z Sexy Star, to odparła, że byłaby to strata czasu.

Krążą również plotki, że Sexy Star zażądała o otrzymanie tego tytułu, kiedy powróci do organizacji i najwyraźniej dostała czego chciała. Taya nawiązała do tego, kiedy w odpowiedzi na pytania fanów napisała, że prędzej czy później człowiek zawsze pokaże swoje prawdziwe kolory, oraz że nie rozpocznie kariery w boksie, kiedy jeden z fanów napisał jej, że podobno pomaga to w karierze w świecie wrestlingu. Był to ewidentny pocisk wycelowany w Sexy, która niedawno została bokserką.

Taya dodała, że dwulicowe suki nie istnieją w jej świecie. Pogratulowała Sexy i życzyła jej bardzo potrzebnego powodzenia w dalszych planach.

Na koniec Taya napisała, że musi sobie porządnie odpocząć od Meksyku oraz pożegnała się z AAA, którym pożyczyła wszystkiego najlepszego w ich przyszłych planach.

Cała sytuacja jest niedorzeczna i Taya jest jedyną ofiarą w tym wszystkim. Nie mam pojęcia, jak można zapiąć nielegalną dźwignię w No Disqualification Matchu oraz dlaczego ta organizacja postanowiła tak potraktować Taye.

Narzeczony Tayi, Johnny Mundo zapewne też wkrótce zakończy swoją współpracę z AAA, gdzie obecnie posiada trzy mistrzostwa.

Jak wiadomo Taya i Sexy pracują obecnie w Lucha Underground. Ich interakcje za kulisami z pewnością byłyby interesujące, ale Lucha nie ogłosiło nagrań czwartego sezonu, który nawet nie wiadomo czy się odbędzie, więc do żadnych kłótni za kulisami zapewne między nimi nie dojdzie.

Poza tym Taya ostatnio wyraziła chęci pracowania w GFW, ponieważ z chęcią zawalczyłaby z kilkoma zawodniczkami, które tam występują. Kto wie, być może do końca 2017 zobaczymy w ringu z innymi Knockouts.

Reklamy