Emma w dość mało festynowy sposób obchodziła swoją piątą rocznicę występowania w WWE, czym podzieliła się z fanami na Twitterze.

Pożyczyła sama sobie szczęśliwej piątej rocznicy, podczas gdy siedziała za kulisami na Raw. W tej wiadomości można wyczuć trochę goryczy, ponieważ od wielu tygodni w sieci krążą kawały na temat Emmy i innych niewykorzystywanych zawodniczkach dywizji Raw. Ludzie śmieją się, że jedyne co robią, to siedzą w kateringu, co jest jednocześnie zabawne i smutne.

Jej tweet szczególnie wydaje się pełen irytacji, ponieważ dwie godziny wcześniej napisała poniższą wiadomość:

„Jestem w #WWENashville oglądając Alexa vs Bayley…Teraz Sashe i Nia’ie..Uwielbiam oglądać, jak inni dostają więcej szans, których ja nigdy nie dostałam. Fajnie..”

Emma podpisała kontrakt z WWE w marcu 2011 roku. W lipcu tego samego roku po raz ostatni zawalczyła poza WWE, a potem postanowiła poddać się operacji barku, które sprawiało jej problemy, podczas jej dotychczasowej kariery. Emma najwyraźniej uważa, że jej czas z WWE rozpoczął się w lipcu 2012, kiedy przeniosła się do ich szkoły treningowej na Florydzie.

Emma zignorowała też incydent z 2014 roku, kiedy na kilka dni została zwolniona z WWE z powodu wydarzenia, w którym oskarżono ją o okradnięcie sklepu. Fani zaczęli się domagać przywrócenia Emmy, która ich zdaniem została nieuczciwie potraktowana przez organizację i po paru dniach została przywrócona.

Te pięć lat były pełne wzlotów i upadków. Jak do tej pory Emma wciąż nie wygrała żadnego mistrzostwa podczas swojego pobytu w WWE. Miejmy nadzieje, że do kolejnej rocznicy to ulegnie zmianie.

Reklamy