– Ember Moon def.Lei’D Tapa

Po pojedynku Ember powiedziała, że chce walczyć o NXT Women’s Championship na TakeOver. Jeśli Asuka chce konkurencji, to ją dostanie. Ona jest gotowa na pokonanie niepokonanej, ale czy Asuka jest gotowa na nią?

– Sanity wdało się w bójkę z The Authors of Pain, gdzie pojawiła się też Nikki Cross.

Asuka przyszła powiedzieć, że zawalczy z Ember w Brooklynie. Pokonała ją raz i zrobi to po raz drugi. Ember nie jest na nią gotowa. Moon przerwała jej i zaprzeczyła temu, co powiedziała. Wszyscy wiedzą, że jest gotowa. Asuka zaoferowała jej uściśnięcie dłoni, ale potem ją spoliczkowała. Doszło do bójki, która zakończyła się tym, że mistrzyni otrzymała The Eclipse.

– Sonya Deville def.Jenna Van Muscles

– Nikki Cross kazała Authors of Pain przyjść do ringu. Doszło do bójki pomiędzy dwoma drużynami.

– Andrade Almas (with Thea Trinidad) def.No Way Jose

Thea przez cały czas kazała Andradzie być poważnym i skupionym za każdym razem.

Thea złapała mikrofon po walce i powiedziała, że Andrade zasługuje na największą scenę. Jeśli Johnny Gargano szuka przeciwnika, to go znalazł.

– William Regal przeprowadził oficjalne podpisywanie kontraktu pomiędzy Ember i Asuką. Moon przyznała, że panowanie jej rywalki było imponujące i tylko raz poszła na skróty w ich walce w Orlando. Dzięki temu stała się lepsza i w Brooklynie zakończy panowanie Asuki oraz zostanie nową mistrzynią. Asuka podpisała kontrakt bez żadnych słów. Regal oficjalnie ogłosił to starcie, a mistrzyni zaczęła coś krzyczeć po japońsku.

– Ruby Riot def.Billie Kay (with Peyton Royce)

Po walce Peyton złapała za mikrofon i powiedziała, że Ruby tylko udowodniła, że piorun czasami uderza raz nawet w przypadku wytatuowanych osób jak Ruby. Jej zdaniem Riot nigdy nie będzie ikoną jak one.

Reklamy