Wyniki ostatnich show NXT przed TakeOver

– Ember Moon def.Lei’D Tapa

Po pojedynku Ember powiedziała, że chce walczyć o NXT Women’s Championship na TakeOver. Jeśli Asuka chce konkurencji, to ją dostanie. Ona jest gotowa na pokonanie niepokonanej, ale czy Asuka jest gotowa na nią?

– Sanity wdało się w bójkę z The Authors of Pain, gdzie pojawiła się też Nikki Cross.

Asuka przyszła powiedzieć, że zawalczy z Ember w Brooklynie. Pokonała ją raz i zrobi to po raz drugi. Ember nie jest na nią gotowa. Moon przerwała jej i zaprzeczyła temu, co powiedziała. Wszyscy wiedzą, że jest gotowa. Asuka zaoferowała jej uściśnięcie dłoni, ale potem ją spoliczkowała. Doszło do bójki, która zakończyła się tym, że mistrzyni otrzymała The Eclipse.

– Sonya Deville def.Jenna Van Muscles

– Nikki Cross kazała Authors of Pain przyjść do ringu. Doszło do bójki pomiędzy dwoma drużynami.

– Andrade Almas (with Thea Trinidad) def.No Way Jose

Thea przez cały czas kazała Andradzie być poważnym i skupionym za każdym razem.

Thea złapała mikrofon po walce i powiedziała, że Andrade zasługuje na największą scenę. Jeśli Johnny Gargano szuka przeciwnika, to go znalazł.

– William Regal przeprowadził oficjalne podpisywanie kontraktu pomiędzy Ember i Asuką. Moon przyznała, że panowanie jej rywalki było imponujące i tylko raz poszła na skróty w ich walce w Orlando. Dzięki temu stała się lepsza i w Brooklynie zakończy panowanie Asuki oraz zostanie nową mistrzynią. Asuka podpisała kontrakt bez żadnych słów. Regal oficjalnie ogłosił to starcie, a mistrzyni zaczęła coś krzyczeć po japońsku.

– Ruby Riot def.Billie Kay (with Peyton Royce)

Po walce Peyton złapała za mikrofon i powiedziała, że Ruby tylko udowodniła, że piorun czasami uderza raz nawet w przypadku wytatuowanych osób jak Ruby. Jej zdaniem Riot nigdy nie będzie ikoną jak one.

Reklamy

3 thoughts on “Wyniki ostatnich show NXT przed TakeOver

  1. Walka Ember vs.Tapa powinna być wyemitowana pod koniec lipca. Niestety turniej będzie dzisiaj nagrywany, ale WWE nie będzie tego emitowało na żywo. Pierwsze odcinki mają być dostępne 28 sierpnia. Oczywiście na stronie pojawią się wyniki z nagrań 😉

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s