Dwukrotna Divas Champion Paige po raz kolejny napisała na Twitterze wiadomości odnoszące się do głośnego incydentu z nią i jej narzeczonym, Albertem El Patron.

Wcześniej napisała, że to oni zadzwonili po policję. Płakała z powodu złych rodzinnych wiadomości, a jej partnera oblała jedna z fanek.

Niedawno wyjawiła całą historię na ten temat. Ona i jej partner nie chcieli, żeby ludzie znali całą historię. Po otrzymaniu złych wiadomości o jej wujku rozpłakała się i w restauracji Alberto ją pocieszał. Posprzeczali się z powodu jakiejś drobnostki. Postanowiła odejść, a wtedy on powiedział coś nieprzyjemnego. Oblała go drinkiem, chociaż nie powinna tego robić.

Alberto podążył za nią. Policja i ochrona została we wszystko wmieszana. Jakaś szalona kobieta postanowiła naruszyć ich prywatność w bardzo kiepskim stylu. Paige przyznaje, że ona sama została zatrzymana pod zarzutami przemocy. Alberto nigdy jej nie uderzył.

Napisała o tym, jak internet potrafi rozdmuchać jakąś małą historyjkę oraz wytłumaczyła, że od Alberta było czuć alkohol, ponieważ go oblała. Nikt nie został aresztowany ani nikt nie stanie przed sądem.

Obwiniała tamtą kobietę za to, że chciała zarobić trochę pieniędzy na ich nieszczęściu. Pragnie, aby dostali od ludzi tę prywatność, ale wie, że jej życzenie zapewne się nie spełni.

Reklamy