Gwiazda Lucha Underground Catrina wystąpi w filmie Mapplethorpe, który opowiada o fotografie Robercie Mapplethorpe.

Julia Ho, która najprawdopodobniej weźmie udział w Mae Young Classic, będzie występowała pod pseudonimem Zeda.

GFW Knockout Diamante podczas swojego występu na Slammiversary doznała kontuzji kolana. PWInsider podaje, że będzie musiała przejść operacje.

Poniżej znajduje się nowe logo Mae Young Classic. Dodatkowo krążą plotki, że WWE planuje film o Mae Young i dlatego postanowiono nazwać tak ten turniej.

20170705_MaeYoung_Classic_logo--eb34cbe80e51c37ce36f625b7d235de4

26 sierpnia Solo Darling zadebiutuje w Japonii w organizacji Tokyo Joshi Pro.

31 lipca na WWE Network zostanie wyemitowany odcinek Table For 3 z Coreyem Gravesem, Renee Young i Litą.

Heath Slater postanowił otworzyć swoją własną szkołę treningową o nazwie Face 2 Face Wrestling. Była mistrzyni kobiet WWE Jazz oraz Kiera Hogan będą jednymi z trenerów w jego szkole.

The Queen of Harts Natalya dostała nową koszulkę na WWEShop.com.

FR0001

Za kilka dni odbędzie się również turniej wyłaniający pierwszą Shine Nova Champion. Poniżej znajduje się rozpiska pojedynków w pierwszej rundzie.

– Veda Scott vs.Priscilla Kelly

– Leah Vaughn vs.ACR

– Aja Perera vs.Stormie Lee

– Kiera Hogan vs.Shotzi Blackheart

– La Rosa Negra vs.Jordynne Grace

– Aria Blake vs.Dynamite DiDi

– Candy Cartwright vs.Robyn Reid

– Ivelisse vs.Holidead

Charlotte Flair była ostatnio w Vancouver, aby nagrać sceny do filmu Psych: The Movie. TVGuide.com podaje, że Charlotte wystąpi pod nazwiskiem Heather Rockrear. Film będzie miał swoją premierę w grudniu na USA Network.

Wrestling Observer Live podaje, że pomysł Royal Rumble Matchu kobiet jest teraz bliższy spełnienia niż kiedykolwiek wcześniej. Podobno kilku osobom za kulisami bardzo podoba się ten pomysł.

Przed ostatnim odcinkiem SmackDown Charlotte Flair pokonała Natalye w Dark Matchu.

Na Live Eventach NXT Sage Beckett często odgrywała rolę ochroniarza Lany. Po tym, co stało się na ostatnim SmackDown, ta rola przypadła Taminie. WWE zapewne chciało, aby Sage wzięła udział w Mae Young Classic.

Wczoraj na WWE Network został wyemitowany kolejny odcinek WWE 24 zatytułowany Kurtowi Angle’owi. W tej serii kilka słów o Kurtcie powiedziała były prezydent TNA, Dixie Carter, która po raz pierwszy pojawiła się na ekranie WWE.

WWE.com opublikowało artykuł o 10 najlepszych pojedynkach z 2017 roku. Na 9 miejscu znalazł się drugi w historii Money In The Bank Match kobiet. Był to jedyny pojedynek kobiet, który znalazł się na tej liście.

Alundra Blayze napisała na Instagramie, że będzie pomagała przy Mae Young Classic. Detale na ten temat nie są jeszcze znane.

Dzisiaj na odcinku 205 Live najprawdopodobniej Noam Dar i Cedric Alexander zawalczą w I Quit Matchu. To starcie ma zakończyć ich długi feud, który kręcił się wokół Alicii Fox.

Poniżej możecie obejrzeć, jak Leah Vaughn próbuje nauczyć społeczeństwo ważnej lekcji życiowej.

Paige podobno była za kulisami nagrań GFW, gdzie występował jej narzeczony. Krążą również plotki, że to ona siedziała w pierwszym rzędzie na gali Slammiversary. Żeby nikt jej nie rozpoznał, Paige miała na sobie maskę zapaśnika.

Wcześniej pojawiły się plotki, że feud pomiędzy Alexą Bliss i Sashą Banks o Raw Women’s Championship nie będzie długim programem. WWE najwyraźniej zmieniło swoje zdanie, kiedy zobaczyło, jak dużym zainteresowaniem cieszą się wiadomości o spięciach tych dwóch zawodniczek za kulisami. Dzięki temu ten storyline został przedłużony. Pierwotne plany uwzględniały Nia’ie Jax, która miała zawalczyć o złoto na SummerSlam. Na razie nie wiadomo jak w to wszystko zostanie wmieszana ona oraz Bayley, która na Raw przypięła mistrzynię.

Gratulacje dla Shazzy McKenzie, która na gali Shimmer 93 pokonała Nicole Savoy i wygrała Heart of Shimmer Championship.

Podczas segmentu na SmackDown z udziałem The New Day i braci Uso została wspomniana Paige. Kiedy panowie nawzajem obrzucali siebie błotem, jeden z braci Uso powiedział do Big E, aby pamiętał, że oglądają ich dzieci, oraz żeby nie przekraczał granicy dozwolonej dla osób pełnoletnich jak jego kolega Xavier Woods. Było to oczywiście nawiązanie do całego skandalu z filmami pornograficznymi z udziałem Paige, Xaviera i Brada Maddoxa.

WWE podobno planuje kolejne show dla sióstr Bella o nazwie Bella Appetit. Ma być to show o gotowaniu, przepisach, jedzeniu, podróżach, restauracjach i diecie.

Emerytowana zawodniczka Diane Von Hoffman niedawno zmarła w wieku 55 lat. 6 lipca przeszła operację, po czym jej córka napisała na Facebooku, że jej matka nie żyje. Diane walczyła od 1979 do 2013 roku. Była jedną z ostatnich uczennic The Fabulous Moolahi. W 1994 przestała walczyć na pełen etat z powodu niefortunnego wypadku samochodowego. Niech spoczywa w pokoju.

Reklamy