W zeszłą niedzielę na lotnisku w Orlando miał miejsce incydent z udziałem Paige i Alberto El Patron. Na początku szczegóły nie były znane, ale miało to coś wspólnego z przemocą w związku. Wiele osób przypuszczało, że to obecny GFW Heavyweight Champion zrobił coś Paige. Na miejsce zdarzenia została wezwana policja.

Jakiś czas później Anty Diva napisała na Twitterze, że to ona i jej partner wezwali policję. Wyjaśniła, że płakała, ponieważ dowiedziała się o jakimś złym wydarzeniu w swojej rodzinie (zapewne o zdrowiu swojego wujka, o którym później napisała). Jedna z fanek chciała zrobić sobie zdjęcie, ale ze względu na trudną sytuację, odmówili jej, więc ona oblała Alberta drinkiem. Z tego powodu wezwano policję. Paige poprosiła ludzi na Twitterze, aby zostawili ich w spokoju.

Niestety wiele znaków wskazuje na to, że to o czym mówi Paige, nie miało miejsca.

Fanka, o której Paige napisała, zaprzeczyła wszystkiemu w wywiadzie z Heavy.

Z jej punktu widzenia od Alberta było wyraźnie czuć alkohol, kiedy próbował dogonić Paige na lotnisku w tę feralną niedzielę. Paige podobno zaczęła krzyczeć, że jej partner ją obraża i osądzała go o to, że od dwóch dni przyjmuję kokainę. Ta sama kobieta, która była świadkiem całego zdarzenia, twierdzi, że nie oblała nikogo drinkiem.

Policja w Orlando wciąż bada sprawę i nikt nie został aresztowany.

Świadek wyjawił, że na początku zauważył Paige w restauracji, gdy rozmawiała z kimś przez telefon i miała łzy w oczach. Kobieta przyznała, że zrobiła jej kilka zdjęć, dopóki nie została zauważona.

DEaKcVDXsAAL28U

Paige powróciła do restauracji, z której po chwili wybiegła, krzycząc i płacząc. Przemoczony Alberto biegł za nią. Kobieta słyszała, jak Paige nazywała go okropnym mężem oraz mówiła, że go nienawidzi, zniszczył jej życie i jej karierę.

Alberto kazał komuś, sprawdzić torbę swojej partnerki twierdząc, że ma tam kokainę, która należy do niej. Świadek po raz kolejny wyciągnął telefon, aby wszystko nagrać. Udało jej się nagrać tylko dźwięk.

Można usłyszeć, jak Alberto każe dzwonić po policję, a Paige każe mu zniknąć z jej życia, ponieważ próbuje od niego uciec. Alberto potem oskarżył, że to jego narzeczona zaatakowała go w restauracji.

—> Posłuchaj ich kłótni na lotnisku

Fanka twierdzi, że cała sytuacja zaczęła się, kiedy Alberto powiedział kilka słów na temat wujka Paige, który jest w szpitalu. Podobno miał nadzieje, że jej wujek umrze następnego dnia, po czym złapał jej nadgarstek, ponieważ był na nią zły za to, że tak długo rozmawiała przez telefon. Chwilę później Paige oblała go wodą i wybiegła.

Kobieta została z Paige, ponieważ chciała jej jakoś pomóc, podczas gdy ochrona lotniska zatrzymała Del Rio, od którego było czuć alkohol. Kilka godzin po tym incydencie Paige wysłała tweeta, prosząc o modlitwy za jej chorego wujka.

Brat Paige, Zak Bavis napisał na Facebooku, że martwi się o swoją siostrę. W wieku 18 lat została wykorzystana przez Brada Maddoxa, który najprawdopodobniej nagrał wszystkie prywatne filmiki, o których było kilka miesięcy temu głośno, a teraz jest w związku z kontrolującym ją maniakiem.

Według Zaka Alberto znęca się nad jego siostrą i czuje się bezkarny, ponieważ ma pieniądze, żeby zakryć wszystkie ślady. Martwi się, że jego siostra skończy, jak Amy Winehouse lub Whitney Houston. Pisał te słowa w imieniu całej swojej rodziny.

Reklamy